Apie Mus

Estetinės chirurgijos centras – tai veržlus gydytojų ir kitų sričių specialistų kolektyvas, vienijamas bendrų idėjų ir tikslų bei gebantis realizuoti besikreipiančiųjų įnoringiausius lūkesčius.

 Operacijos atliekamos erdvioje ir moderniai įrengtoje operacinėje. Ne tik gydytojai laikosi aukščiausių profesinių standartų, bet ir klinika taiko naujausias medicinos technologijas. Laimėtas Europos Sąjungos paramos projektas leido įsigyti pažangiausią medicininę įrangą, tai klientams garantuoja patikimumą ir komfortą.

Klinika gali pasigirti savo patrauklumu ir Lietuvos pacientams, ir iš užsienio atvykstantiems svečiams. Tiek užsienyje gyvenantiems lietuvaičiams, tiek kitataučiams, atsižvelgdami į jų poreikius ir galimybes, pateikiame konstruktyvius ir priimtinus konsultacijos-operacijos-pooperacinio laikotarpio modelius, pacientu rūpinamės nuo jo atvykimo į konsultaciją iki išvykimo į užsienį. Į kliniką vis dažniau atvyksta pacientai iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Vokietijos, Skandinavijos ir kitų šalių.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai taip pat dalyvauja Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos veikloje, kurioje sėkmingai dalinasi patirtimi su kitais Lietuvos geriausiais plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojais. Kolegiškai spręsdami aktualius klausimus, gydytojai gali pasiūlyti pacientams tinkamiausius gydymo būdus. Mūsų klinika taip pat įsitraukusi į Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos veiklą, kurios viena iš pagrindinių idėjų taip pat – aukštas teikiamų paslaugų kokybės lygis, tenkinantis pacientų lūkesčius ir poreikius.

Daugiau klinikos video rasite video galerijoje