Apie Mus

Estetinės chirurgijos centro gydytojas Martynas Norkus atlieka operacijas erdviose ir moderniai įrengtose privačių klinikų operacinėse. Gydytojas laikosi aukščiausių profesinių standartų ir taiko pažangias ir pasitvirtinusias medicinos technologijas, užtikrindamas pacientams  maksimaliai gerus operacijų rezultatus ir komfortą.

Klinika gali pasigirti savo patrauklumu ir Lietuvos pacientams, ir iš užsienio atvykstantiems svečiams. Tiek užsienyje gyvenantiems lietuvaičiams, tiek kitataučiams, atsižvelgdami į jų poreikius ir galimybes, pateikiame konstruktyvius ir priimtinus konsultacijos-operacijos-pooperacinio laikotarpio modelius, pacientu rūpinamės nuo jo atvykimo į konsultaciją iki išvykimo į užsienį. Į kliniką vis dažniau atvyksta pacientai iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Vokietijos, Skandinavijos ir kitų šalių.

Estetinės chirurgijos centro gydytojas Martynas Norkus dalyvauja Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos veikloje, kurioje sėkmingai dalinasi patirtimi su kitais Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojais. Kolegiškai spręsdami aktualius klausimus, gydytojai gali pasiūlyti pacientams tinkamiausius gydymo būdus. Mūsų klinika taip pat domisi Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos veikla, kurios viena iš pagrindinių idėjų – aukštas teikiamų paslaugų kokybės lygis, tenkinantis pacientų lūkesčius ir poreikius.

Daugiau klinikos video rasite video galerijoje