Kraujo plazmos injekcijos

Kraujo plazmos procedūra


Procedūra, kurios metu oda atjauninama paties paciento krauju, naudojant „RegenACR“. Tai natūralus, saugus ir veiksmingas būdas stabdyti senėjimo procesus.

„RegenACR“ – tai kosmetinė, estetinė procedūra, kurios metu naudojami kraujo plazmoje esantys iš trombocitų išskirti natūralūs augimo faktoriai. Jie stimuliuoja odoje vykstančias reakcijas, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Terapijos metu nenaudojamos jokios dirbtinės medžiagos, todėl pasirinkus šį metodą, pacientai išvengia alerginių, kryžminių imuninių reakcijų“, – apie naująjį odos atjauninimo būdą pasakojo gydytoja, dirbanti Kauno Estetinės chirurgijos centre.

Trombocitais praturtinta plazma gali būti naudojama kaip užpildas (gilesnių raukšlių korekcijai) bei mezoterapijai (tiesioginei odos biostimuliacijai) atlikti.

Dažniausiai pacientai pageidauja pagyvinti veido ir kaklo odą, taip pat sustangrinti krūtinės, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sričių odą. Šis metodas taikomas ir randų, pažeistos odos gydymui, celiulito mažinimui, nes suaktyvina periferinę kraujotaką. Taip pat procedūros veiksmingos plaukų augimo sutrikimams gydyti – stimuliuojant plaukų šaknis, skatinamas jų augimas.

„RegenACR“ terapija reikalauja patirties ir kruopštumo. Procedūros metu iš venos yra paimamas nedidelis kraujo kiekis (8–24 ml) į specialius vakuuminius mėgintuvėlius ir centrifuguojamas, kol nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma su joje esančiais trombocitais (angliškai vadinama PRP – Platelet-Rich Plasma), kuri suleidžiama pacientui į pageidaujamas koreguoti veido ir kitas kūno sritis. Ji atliekama su aplikaciniu nuskausminimu ir užtrunka 45–60 min. Kartojama po 3–4 savaičių, vėliau – jei pacientas pageidauja, vieną kartą per metus.