Apie pacientus iš užsienio

Informacija žiniasklaidai
2010 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis


Užsienio lietuviai Lietuvos plastikos chirurgais pasitiki labiau

Užsienyje gyvenantys lietuviai linkę rinktis plastinės chirurgijos paslaugas Lietuvoje. Netgi tais atvejais, kai analogiškos operacijos ten jiems būtų atliekamos nemokamai.

Nemaža dalis užsienio lietuvių, pabuvoję konsultacijose pas plastikos chirurgus užsienyje, mieliau renkasi operaciją Lietuvoje.

„Savo klinikoje vis dažniau sulaukiame lietuvių pacientų, atvykusių iš Airijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Norvegijos. Čia juos traukia kokybiškos paslaugos ir nuoširdus dėmesys, kurį skiriame kiekvienam savo klientui“, – teigia „Estetinės chirurgijos centro“ direktorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Martynas Norkus.

Viena iš tokių pacientų yra ir Sandra Sabaliauskienė Robertson, daug metų gyvenanti Škotijoje ir dirbanti savo įkurtoje drabužių ateljė.

„Seniai svajojau apie korekcinę pilvo operaciją, kadangi po trijų gimdymų atsirado didelis pilvo odos perteklius, kuris trukdė dėvėti madingus, mano pačios siūtus vienetinius drabužius“, – pasakojo Škotijos lietuvė.

Nors tokia operacija Škotijoje jai būtų atlikta nemokamai, Sandra nusprendė atvykti į Lietuvą.

„Manau, kad plastinės chirurgijos srityje Lietuva kai kuriais aspektais netgi lenkia Vakarų Europos šalis. Esu labai patenkinta rezultatu ir dar labiau pasitikiu savimi“, – teigia moteris.

Atstumas nekliudo suteikti kokybiškas paslaugas pacientams iš užsienio. Iki operacijos su jais bendraujama telefonu ir elektroniniu paštu. Taip iki vizito suplanuojamos visos detalės, išsiaiškinama pacientų sveikatos būklė, pacientui pageidaujant, užsakomas viešbutis, suplanuojami vizitai pas kitus specialistus.