Pranešimas spaudai 2012-08-03

 

 

Pranešimas žiniasklaidai, 

2012 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis

 

 

 

ES parama leidžia sukurti komfortišką aplinką

gydymo įstaigose  

Kaune įsikūręs Estetinės chirurgijos centras, pasinaudojęs ES struktūrinių fondų parama, atliko dienos chirurgijos skyriaus remonto darbus, kurie pagerino sąlygas ne tik pacientams, bet ir gydymo įstaigoje dirbančiam kolektyvui.

„Remonto metu atlikome begalę labai svarbių darbų. Naujais pasikeitimais džiaugiasi ne tik mūsų pacientai, bet ir patys gydytojai,– teigia Estetinės chirurgijos centro direktorius, gydytojas Martynas Norkus.

Remontuojant dienos chirurgijos skyriaus patalpas, buvo optimaliai pakeistas jų išplanavimas, renovuota kondicionavimo sistema, kuri veikia žmogaus imunitetą: kokybiškas patalpų vėdinimas neleidžia plisti virusams ir bakterijoms. Remonto metu taip pat modernizuota šildymo ir apšvietimo sistema.

„Moksliškai įrodyta, kad mus supanti aplinka įtakoja žmogaus nuotaiką ir savijautą, o netinkama aplinka dažnai traktuojama kaip susirgimų rizikos faktorius. Pasinaudoję ES struktūrinių fondų parama dabar galime užtikrinti mūsų centro pacientams darbuotojams ir patogesnę aplinką bei geresnes paslaugų teikimo sąlygas“ – akcentuoja M. Norkus.

Estetinės chirurgijos centre, bendradarbiaujant su teritotorine ligonių kasa, dienos chirurgijos paslaugos pradėtos teikti nuo 2008 m. Kasmet didėjančios paslaugų apimtys (nuo 2008 m. pacientų skaičius išaugo net 50 %), skatina investuoti į šią sritį. Pacientai labai vertina dienos chirurgijos paslaugų operatyvumą –po operacijos dažniausiai tą pačią dieną jie gali grįžti į namus, nereikia daug laiko praleisti gydymo įstaigoje. Be to, mūsų klinikoje nėra didelių eilių, operacijos suplanuojamos pacientams patogiu metu.

Estetinės chirurgijos centre atliekamos dienos chirurgijos paslaugos apima plastinės chirurgijos, otorinolaringologijos, urologijos, ginekologijos, abdominalinės chirurgijos, vaikų chirurgijos ir kitų sričių operacijas bei procedūras.

Įgyvendinamas projektas „UAB Estetinės chirurgijos centro dienos chirurgijos skyriaus plėtra“ prisidės prie darnaus vystymosi principo įgyvendinimo: aplinkosaugos srityje – moderni ir pažangi įranga užtikrins saugią ir švarią aplinką bei leis efektyviau naudoti energijos išteklius; socialinėje srityje – didės paslaugų prieinamumas, gerės žmonių sveikatos ir gyvenimo kokybė, greitės sveikimo procesas; ekonomikos srityje – bus pasiektas optimalus įrangos ir žmogiškųjų išteklių panaudojimo lygis, sukurtos naujos darbo vietos.

Daugiau informacijos:

Estetinės chirurgijos centro direktorius Martynas Norkus,

tel. 8 686 33217, el. p. martynas.norkus@plasticsurgery.lt

 

Pranešimu dalinosi: