Atsiliepimai

I.G., Vokietija

Laba diena,

Dar kartą norėčiau padėkoti už Jūsų nuostabų darbą ir Jūsų auksines rankas. Labai šauni Jūsų komanda!!!
Mano žaizdos gražiai gyja, tepu kremu. Dar šiek tiek jaučiasi sunkumas, liemenėlė man trina, todėl nebenešioju. Mėnesio pabaigoje, kaip ir tarėmės, susiskambinsime Skype.
Didžiausi linkėjimai Jums Kristina, gyd. Martynui, Beatai ir visam Jūsų nuostabiam kolektyvui. Ir geros dienos bei kloties!
Su pagarba. I.G. 

 

 

J.K., Didžioji Britanija 

Jaučiuosi puikiai, skausmo kaip ir nebeliko. Šiuo metu naudoju tepaliuką nuo randų, kurį rekomendavote. Pjūviai labai gražiai sugijo, manau randelių beveik neliks. Be galo esu patenkinta rezultatais. Dėkoju už jūsų puikiai atliktą darbą.

  

E.Č., Jungtinės Amerikos valstijos 

Jaučiuosi ir atrodau 10 metų jaunesnė, ačiū gydytojui M. Norkui.

G.: „Rašau, nes norėjau pati pasidžiaugti, ir nuo mamos linkėjimus perduoti 🙂 Mama kasdien vis gražesnė ir gražesnė.“


A. A., Steamboat Springs, Colorado, USA

About The Aesthetic Surgery Center I found out through my brother, who works a lot with plastic surgeons and doctors in Lithuania. I always was in perfect shape before I had my two children. I used to work out and dance. After second pregnancy I wasn’t able to get back into shape I was before. I worked out very hard at the gym five days a week, but wasn’t able to reach the result I wanted. I had loose skin in my abdominal area. I went to see couple of plastic surgeons here in the USA. They all said to me that I will need to have abdominoplasty surgery called “tummy tuck” done. I was very scared to go through this and to end up having big scar in my bikini area. Plus it was a lot of money to get it done here in the USA.

My brother gave me the web site of The Aesthetic Surgery Center. I got in touch with Dr. Martynas Norkus through the e-mail. I send pictures to him and asked if it would be possible to get the tummy tuck done while I’m in Lithuania for couple weeks. He explained the procedure and recovery after surgery. I understood that I will be able to go back to USA in couple weeks. I knew it is going to be not very easy visit in Lithuania for me, because of recovery after surgery. But I wanted surgery very much.

I’ve met Dr. Martynas Norkus for consultation the first day I came to Lithuania. I was very impressed with his knowledge and professionalism. I felt pretty safe. I was in the surgery the next day. I was very happy with staff and results. Everything happened the way Dr. Martynas Norkus explained to me. I was able to recover and go back to USA by myself with two small children after two weeks. I was at the gym working out after 6 weeks after my surgery. I am so happy that I did it. Now I can wear bikini again when I go swimming with my kids.

 

L.G., Kaunas, 

Kai nusprendžiau kažką daryti su savo figūra, daug domėjausi ir skaičiau apie tai. Sužinojau, kad tik chirurgo skalpelis gali padėti atsikratyti po gimdymo likusio „maišo“. Ilgai atidėliojau, bet vieną dieną nuėjau į „Estetinės chirurgijos centrą“ konsultacijai. Mane priėmė gydytojas Martynas Norkus, kuris man iškart sukėlė pasitikėjimą. Po konsultacijos daugiau niekur ir nesikreipiau, čia man viskas tiko ir aplinka, ir bendravimas, ir kaina. Suderinom operacijos laiką.

Tą, man lemtingą dieną, buvo atlikta pilvo sienos korekcija ir riebalų nusiurbimas. Tai sudėtinga operacija, bet aš pasitikėjau gydytoju Martynu Norkumi, nors labai bijojau.. Mane labai nuramino ir pokalbis su anesteziologu (deja nežinau pavardės).

Po operacijos mane prižiūrėjo sesutė Vaida, kuriai labai dėkinga. Atsimenu, buvau kaip mažas vaikas, tai man nugarą paskaudo, jau Vaida pagalvę taiso, tai vėl kas nutiko, jau Vaida ir čia. Su jos pagalba pirmą kartą po operacijos atsistojau… Taip pat dėkinga ir sesutei Rūtai, kuri mane perrišinėjo po operacijos ir kaip vėliau sužinojau, buvo ir operacinėje.

AČIŪ visam personalui, ypač gydytojui Martynui Norkui. Po operacijos mano gyvenimas pasikeitė – dabar aš pradėjau gyventi. Nors ir teko iškęsti daug skausmo ir nepatogumų, nesigailiu dėl tokio žengto žingsnio. Ir dabar karts nuo karto susitinkam, mane apžiūri ir visada atsako į iškilusius klausimus.

AŠ ESU LABAI LAIMINGA.

K.V., Vilnius 

Gerb., gyd. Martynai,

Norėčiau Jums nuoširdžiai padėkoti už patirtą stebuklą mano gyvenime. Jūsų auksinių rankų dėka pagaliau mano kūne suskambo harmonija! Tai ką per pastaruosius 20 metų (po patirtos krūtinės operacijos) mano sielai teko patirti – žinau tik aš. O dabar mano gyvenimas nusispalvino gražiausiomis spalvomis ir džiaugsmu: galiu drąsiai dėvėti prigludusius prie kūno plono audinio drabužius ir liemenėles, nebijoti moterų pliaže, fitneso rūbinėje ar pirtelėje persirengti, kad niekas nepamatytų mano (jau buvusio!!!) defekto. Ačiū už suteiktą naują mano gyvenime kvėpavimą!

Krūtų pakėlimo operacija atlikta tobulai. Pradedant nuo pirminio pokalbio (tik gal per mažai įspėjote dėl pirmų dviejų pooperacinių savaičių kaip reikia saugotis), anesteziologo gyd. Jono atlikto darbo užsimerkiau ir po sekundės atsimerkiau kaip nieko nebuvę, tiesiog fantastika. Aišku nemažos įtakos turėjo l.gera med. seselės Rūtos priežiūra per pooperacinį laikotarpį ir naujos palatos aplinka.

Esu labai patenkinta krūtinės ir spenelio forma. Krūtis apvali, randų iš išorės kraštuose nematyti, statmenas randas neiškilęs; spenelio ovalas lygus, gal kiek dabar dar pasidavęs į priekį, tikiuosi su laiku atslūgs. Abiejų krūtų simetrija išlaikyta. Po prieš 20 metų buvusios operacijos buvęs dešiniosios krūties įdubimas riebalais atstatytas 80 – 90%.

Dar kartą dėkoju visiems konsultavusiems ir dalyvavusiems operacijos metu: Jūsų tėčiui ir kitam medicinos personalui. Tegu visada sėkmė lydi Jūsų kilnų darbą!

A.M., Airija 

Šioje klinikoje man buvo atlikta krūtų padidinimo operacija. Prieš ryžtantis šiai operacijai, elektroniniu paštu bendravau su keliomis Lietuvos, Airijos bei Švedijos klinikomis. Pasirinkau šią kliniką, nes jau nuo pat pirmų susirašinėjimų su plastikos chirurgu Martynu Norkumi pajutau malonų bendravimą. Į kiekvieną man iškilusį klausimą buvo atsakyta labai išsamiai ir laiku. M. Norkus supažindino su galimomis implantų rūšimis, operacijos eiga bei komplikacijomis.

Atvykus į Kauną, per pirmąją konsultaciją, kartu T. ir M. Norkais, dar kartą buvo aptarti visi operacijos klausimai. Toje pačioje klinikoje man buvo atlikti kraujo tyrimai. Anesteziologas supažindino su narkoze bei davė tam tikrus svarbius patarimus.

Pati klinika moderni, labai jauki ir tvarkinga, o personalo darbuotojai labai profesionalūs ir dėmesingi. Operacija praėjo sėkmingai ir be jokių komplikacijų. Labai ačiū M. Norkui bei tuo metu budėjusiai slaugutei, kurie rūpinosi manimi po operacijos. Likau labai patenkinta galutiniu rezultatu ir be jokių abejonių rekomenduoju šią kliniką kitiems.

Dar kartą ačiū visiems prisidėjusiems prie šios operacijos.

Su pagarba, A.M.

S. P., Kaunas

Gal kas ir pasakys, jog jokia čia bėda – prakaitavimas. Juk tai – normalus fiziologinis procesas. Tačiau man – tai buvo lyg kažkoks košmaras. Išbandžiau tikriausiai visų rūšių dezodorantus… Dar prieš metus pykau ant jų gamintojų – tiesiog perjungdavau kitą kanalą, kai jie buvo reklamuojami per televiziją. Merginos „iš ekrano“ teigė, kad naudojant vieną ar kitą dezodorantą galima išlikti švariai ir jaustis puikiai net iki 24 valandų per parą. Deja, man jie nepadėjo! Man nepatikdavo vasaros! Nes būtent šiuo metų laiku prakaitavimas suintensyvėdavo. Norėdavau stovėti po dušu visą dieną. Man vasara asocijavosi su šlapiais drabužiais ir nemaloniu prakaito kvapu… Vengdavau vilkėti itin priglundančius ir šviesius rūbus.

Ir tada man į pagalbą atėjo internetas. Ačiū jo išradėjui! Aš tiek prisiskaičiau apie botulino toksino injekcijas, kad galėčiau netgi būti konsultante. Būtent internete perskaičiau daug straipsnių šia tema bei atradau Estetinės chirurgijos centrą Kaune! Telefonu užsiregistravau ir susitariau dėl susitikimo. Mane priėmė gyd. Martynas Norkus. Pokalbis su juo mane dar labiau padrąsino ir dabar tikrai nesigailiu, kad ryžausi tokiam žingsniui!

Po pirmosios botulino toksino injekcijos prakaitavimas man beveik visiškai išnyko jau antrą dieną. Procedūrą pakartojau praėjus 8 mėnesiams.
Aš laiminga! Dabar nebijau sulaukti vasaros karščių, nebijau diskomforto, kurį patirdavau dėl gausaus prakaitavimo! Galiu drąsiai sakyti, kad botulino toksino injekcijos yra labai mažai skausminga procedūra, nes vaistas švirkščiamas į keletą taškų odoje labai plona adata. Pati procedūra trunka vos keletą minučių ir ją galima atlikti tiesiog per pietų pertrauką.

Ačiū gydytojui Martynui. Rašau tik vardą, nes man atrodo, kad šį žmogų pažįstu jau labai seniai. Patiko jo paprastas ir šiltas bendravimas. Ačiū.
Geros ir šiltos vasaros visiems.

R.P., Londonas 

Nuo tos akimirkos, kai Dr. Martynas sutiko mane Vilniaus oro uoste, jis rūpinosi manimi ir leido pasijusti laisvam, pasirūpindamas visais reikalais. Prieš pilvo korekcijos operaciją man buvo atlikti visi reikiami kraujo tyrimai ir įvyko konsultacija su Dr. Tarvilu Norkumi, Dr. Martynu ir anesteziologu. Jie aptarė visas procedūras ir atsakė į visus mano klausimus. Aš buvau labai sužavėtas privačia klinika, skirta konsultacijoms, operacijai ir atsigavimui. Ši klinika yra šiuolaikiška, švari; patalpos puikios ir visas personalas labai patyręs ir draugiškas. Operacinėje yra geriausia aparatūra, instrumentai yra sterilizuojami ir paruošiami operacijai.

Operacija vyko pagal planą ir be problemų. Gijimo procesas taip pat vyksta sklandžiai. Tvarsčiai keičiami reikiamu metu, o pradiniai rezultatai yra daug žadantys. Visa kelionė, iš tikrųjų, vyko be kliūčių ir aš labai džiaugiuosi šia patirtimi. Aš galiu pritarti bet kieno kelionei – Dr. Tarvilas ir Dr. Martynas yra aukštos kvalifikacijos chirurgai, medicinos priežiūra gera kaip ir bet kur kitur, o kainos yra labai priimtinos. Ačiū!

R. B., Kaunas 

Šioje klinikoje man buvo atlikta plastinė nosies operacija. Prieš operaciją keletą kartų pakonsultavo doc. T. Norkus. Buvau supažindinta su operacijos eiga, docentas atsakė į visus užduotus klausimus. Operacijos rezultatai pranoko lūkesčius. Galiu tvirtai teigti, kad doc. T. Norkus savo darbą atliko profesionaliai ir labai atsakingai. Maloniai nustebino klinikos personalo dėmesys, jauki ir tvarkinga klinikos aplinka. Klinika savo klientu rūpinasi ir po operacijos, klientas yra nuolat stebimas, atidžiai sekamas gijimas. Svarbu pažymėti ir tai, kad kainos yra tikrai prieinamos.

Esu labai laiminga, kad dariausi operaciją šioje klinikoje. Po operacijos pastebimai pasikeičiau ir už tai esu dėkinga doc. T. Norkui. Ačiū.

G.N., Trondheim, Norway 

I ran into Dr. Norkus’ clinic while looking for a suitable place to do blepharoplasty and removal of some wrinkles with Dysport®. After sending pictures to different clinics and discussing possible treatments, I ended up with choosing Dr. Norkus’ clinic. The main reason for this was a specific feeling that they not only were interested in doing whatever you asked for but also a clear wish to do a really professional evaluation on what would be the best for me.

This feeling was only confirmed from the moment I arrived at the airport in Vilnius and was received by Dr. Martynas who took me to my hotel in Kaunas (from Oslo it is also possible to fly directly to Kaunas). In fact I was very positively surprised by the whole process; consultations, the very modern clinic, the surgeons and the rest of the staff which are highly professional and very service-minded, including the follow-up after I returned back home.

Everything went very smoothly and I’m very satisfied with the result. My stay in Kaunas was very pleasant; the hotel was of very good standard and the two surgeons (Tarvilas and Martynas Norkus) have extensive experience also from Germany and USA and possess top competence within cosmetic surgery, so I can really recommend a visit to their clinic in case you are in evaluation of cosmetic surgery. The quality is excellent, facilities top modern and the prices are reasonable compared to Norway and Western Europe.
Thanks a lot for great service and excellent treatment!

Jau nebesuskaičiuoju, kelintą kartą esu Jūsų klinikoje. Nors esu labai „komplikuotas variantas“, žinau, kad viskas bus gerai, kai tik atsidursiu čia! Bus pagelbėta kaip niekur kitur. Viskuom. Profesionaliu gydytojo Martyno Norkaus darbu, anesteziologo atsakingumu, ko gero nėra net ko šių visų nuostabių žmonių vardinti – absoliučiai visi profesionalūs, šilti ir nuoširdūs! Sveikas humoro jausmas, besijuokiančios akys, rūpestis pacientu, kuris čia pilna žodžio prasme jaučiasi Žmogumi – neįkainojama vertybė. Didelis Dėkui visam kolektyvui!!!

Norėčiau eilinį kartą padėkoti Martynui už šį ypatingą „Pasaulį“, kurį jis sukūrė čia. Manau, kad geras Vadovas yra kaip orkestro dirigentas: nuo jo priklauso, kaip skamba bendras kūrinys! O jis Jūsų klinikoje visada skamba tobulai!

Jei galėdami operacijas gauti nemokamai, keliaujame pas Jus du tūkstančius kilometrų savanoriškai, nes žinome, kad mūsų pasitikėjimas Jumis niekada nebus nuviltas, tikiu, kad Hipokrato priesaikos laikotės šventai! Ir be galo doro ŽMOGAUS! Ačiū Jums už viską! V.

Įspūdį paliko tvarkingos ir jaukios centro patalpos, malonus registratorės bendravimas ir aukštos klasės pacientų aptarnavimas (informavimas apie nežymų dėl suprantamų priežasčių gydytojo užtrukimą, pavaišinimas arbata).Laiką pas gydytoją gavome greitai, išvengėme eilių. Džiaugiuosi taip pat mane konsultavusio gydytojo Tomo Balsevičiaus profesionalumu, tiksliu diagnozavimu ir aiškiu, suprantamu situacijos paaiškinimu bei pozityvumu. Iš gydymo įstaigos aš bei mane palydėjusi mama išėjome gerai ir optimistiškai nusiteikę, paskirtas gydymas ir rekomendacijos veiksmingos. Džiaugiuosi, kad yra tokių gydymo įstaigų ir tokių malonių draugiškų, paprastų gydytojų. R.B. 

Veikime, kurkime ir dalinkimės, nes pasauliui esame reikalingi savo išskirtinumu ir gražiais darbais… Ačiū gyd. Martynui Norkui ir jo komandai už išskirtinumą ir nuoširdų darbą. R.

Didelis ačiū gyd. Martynui Norkui už dvi nuostabiai atliktas operacijas, dėmesingumą, nuoširdumą bei pozityvią atmosferą visais apsilankymo metais. Taip pat didelis ačiū puikiai paslaugiai ir dėmesingai komandai, seselėms bei administratorei! Ačiū už Jūsų darbą, atrodau puikiai bei turiu šimtaprocentinį pasitikėjimą savimi. Sėkmės ateityje! G. K. Vilnius

Esu labai patenkinta Jūsų klinikos paslaugomis. Rekomenduosiu visiem savo pažįstamiem (o jų turiu daug 🙂 ). Viskas puikiausiai sugijo ir jaučiuosi daug geriau nei visus 41 metus 🙂 Seniai jaučiau kompleksą, kurio dabar pavyko atsikratyti. Dar kartelį ačiū ir manau, kad dar pasinaudosiu Jūsų paslaugomis. J.P.

Labai norėčiau padėkoti visam personalui, be galo šilta ir jauku vien užėjus pas Jus. Ypatingai didelis ačiū daktarui G.Gyliui už puikiai atliktą darbą, rezultatas yra geresnis nei pati maniau, kad gali būti. 🙂 AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ – už nuoširdžias šypsenas ir stiprų palaikymą! E.Š.

Didelis ačiū Martynui Norkui bei visai komandai! Ačiū!

Didelis ačiū gydytojui Martynui Norkui bei visai jo komandai, kad išpildėte visus mano norus. Nuostabus aptarnavimas, super gera slauga, nuostabios seselės. Didelis ačiū administratorei, kuri greitai ir tiksliai atrašinėjo į mano laiškus. Be galo viskas nuostabu. Savo draugams rekomenduosiu tik šią kliniką. Šiltas bendravimas ir operatyvumas – tiesiog nuostabu. A.V.

Didelis AČIŪ Martynui Norkui ir fantastiškam jo kolektyvui, kuo geriausios kloties jūsų darbe. Jūs fantastiški ir stebuklingi daktarai. Ačiū Jums visiems. Su pagarba – R.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui už puikiai pavykusią operaciją. Ačiū visam personalui už rūpestingą priežiūrą. Pagarbai – L.

Ačiū labai visiems už priežiūrą ir rūpestingumą. G.J.

Thank you so much for a successful surgery with Martynas Norkus for making my mom very beautiful. I am really happy for my mom she can‘t write so am writening for her. Thank you!

Didelis ačiū gydytojui Martynui Norkui už atliktą operaciją. Taip pat norėčiau padėkoti visam puikiam personalui už dėmesį ir rūpestį. Su pagarba – G.

Tariu didelį Ačiū Gyd. Martynui Norkui bei jo puikiam personalui!!! Didelės sėkmės, Gydytojau, Jūsų profesinėje veikloje! N.

Mielieji gyd. Martynai ir komanda! Labai ačiū – viskas čia pas Jus SUPER!!!:) Būtinai rekomenduosiu. P.S.Ypatingas dėkui nuostabiai „naktinei“ sesutei – jaučiausi kaip pas mamą.:)

Labai norėčiau padėkoti visam Jūsų kolektyvui už man atliktą operaciją ir po jos suteiktą slaugą bei rūpestį! Ačiū iš širdies. Tikiuosi viskas sėkmingai gis. Aš Jus pasistengsiu informuoti, kaip man sekasi ir kreipsiuosi, jei bus klausimų. Geros Jums dienos ir sėkmės Jūsų centrui! L.Z.

Nuoširdžiai dėkoju gyd. G.Gyliui ir visam personalui už visą rūpestį ir priežiūrą. Operacija atrodė tokia sunki, o dabar atrodo kaip vizitas pas odontologą:) Labai ačiū! A.

Didelis ačiū gyd. Martynui Norkui ir jo komandai. Malonus bendravimas, konsultacija ir rūpestis. Sėkmės Jums visiems darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose.:) E.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui už palaikymą priimant sprendimą, visam asistuojančiam personalui už profesionalumą, paslaugumą, malonų elgesį.
Sėkmės dideliuose ir taip reikalinguose mums moterims, jūsų darbuose. J.S.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Martynui Norkui ir visai mane operavusiai komandai bei visam kolektyvui už atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį. D.

Didelis didelis AČIŪ! E.

Labai ačiū gydytojui Giedriui Gyliui ir visam personalui už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir draugiškas šypsenas. Ne tokia baisi operacija buvo, kai aplink supo malonūs žmonės. Ačiū, gydytojau, už naują nosytę. K.S. 🙂

Brangieji, nuoširdžiausias Ačiū! visam kolektyvui, padėjusiam atlikti man operaciją, apie kurią svajojau daugelį metų. Didžiausia padėka gyd. Martynui Norkui, mane slaugiusiai sesutei Vaidai! Jūs turit beribį gerumą ir dideles širdis. Ačiū, kad esat! Būkit sveiki ir laimingi! Iš visos širdies – R.B.

Brangieji, dėkojame Jums už mūsų dukrytės dantukų gydymą. Pas Jus malonu, šilta, jauku. Jūs esate nuostabūs gydytojai, iki šiol tokių dar nebuvome sutikę. Visam kolektyvui didelis nuoširdus ačiū , kad Jūs ir toliau dalintumėte gėrį ir šilumą. Sujaudinti iki širdies gelmių. Su pagarba -V. ir V. bei K.

Labai ačiū už jaukų priėmimą, gyd. M.Norkui – už kantrybę, bei jūsų komadai ir sesutėms. Esu labai laiminga, kad su jūsų pagalba išpildžiau savo svajones. Ir tik jūsų dėka.:) Ačiū labai.

Rašo Jūsų pacientė <…> iš Elektrėnų, kuri prieš porą metų darėsi krūtų didinimo operaciją. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už darbą ir pasidžiaugti, kad sėkmingai pagimdžiau ir dabar auginame tvirtą bei sveiką trijų mėnesių sūnelį. Esu labai laiminga, kad galiu jį pati maitinti. Dar kartą DĖKUI ir iki pasimatymo per konsultacijas.

Labai norėčiau padėkoti Martynui Norkui, administratorei bei, apskritai, visam Estetinės chirurgijos centro kolektyvui. Nuostabus, šiltas bei mielas klientų aptarnavimas… Labai labai jums dėkoju 🙂 Rezultato dar galutinio nesimato, bet aš jau ir dabar esu patenkinta; kai jau viskas sugis, išvis būsiu THE MOST HAPPIEST!!!!! Ačiū jums, brangieji, dar kartelį! Ir šitą kliniką bei šį nuostabų plastikos chirurgą Martyną Norkų tikrai rekomenduočiau ir rekomenduosiu ;)) Kind Regards, I.P.

Ačiū už grožį, už suteiktą pasitikėjimą savimi (kaip moteriai:)). Ačiū Martynui už profesionalumą, kompetenciją, nuoširdumą ir dar daug, daug… Ačiū personalui (super) Jūs nuostabūs! R.J.

Didelis ačiū už šiltą priėmimą, už motinišką rūpestį. Nors ir skauda, ir jaučiuosi kaip sumušta, mintyse dėliojuosi tik nuostabų rezultatą. Kitaip ir būt negali. Didžiulės sėkmės Jums! R.G.

Labai patiko kolektyvas! Tikiuosi puikių rezultatų žaizdelėms užgijus! Ačiū! Jūs darote pasaulį gražesnį! A.V.

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. M. Norkui, sesutei ir visam personalui už atliktą operaciją, begalinį rūpestį ir palaikymą. Ačiū labai! R.B.

Nuoširdus ačiū visam puikiam kolektyvui už nuostabų ir šiltą priėmimą. Atidarius duris, jau iškart jauti čia tvyrančią šilumą ir gerumą. Ačiū Jums, žemiškieji angelai, už Jūsų šypsenas, paprastumą ir puikų darbą. Ačiū Jums, kad Jūs esate. Linkėjimai (labai labai dideli) iš Šiaurės Norvegijos. A. I.

Nedidelis žodis pasako daug…. AČIŪ. R.B.

Nuoširdžiai dėkoju Gyd. G. Gyliui, anesteziologui E. Užkurniui ir visam personalui. Ačiū, kad tokie esate. R.Č.

Aš vėl pas Jus, nepraėjus nei pusei metų! Džiaugiausi artėjančiu susitikimu jau prieš porą savaičių; šį kartą žinojau, kad viskas bus TIK gerai, baimės jokios nebuvo! Tik va – kipšas koją pakišo su ta akele (į kurią man, manau, blakstiena įkrito). Tad teko Jus visus šokdinti, dėl ko Jūsų visų 1000 kartų atsiprašau! Noriu Jums visiems kuo nuoširdžiausiai padėkoti už rūpestį ir išskirtinį dėmesį, kurį man skyrėte, bei (super) profesionaliai atliktą jau trečią operaciją. Sako, visi keliai veda į Romą. Ne, visi keliai veda į M. Norkaus kliniką! Ačiū! Su pagarba – V.O. P/S operacijos, atliktos pavasarį, rezultatai stulbinantys! /2011/

Didelis Ačiū gyd. M. Norkui už svajonės išpildymą, su kuria į mano gyvenimą ateis pasitikėjimas savimi, meilia sau. Už šį neįkainojamą stebuklą galiu padėkoti tik Jums ir Jūsų visam nuostabiam personalui, na gal dar ir Dievui už taip susiklosčiusį likimą 🙂 R. S.

Viskas neatrodo taip baisu, kai jauti didžiulį personalo rūpestį. Ačiū labai visiems už šilumą ir puikią priežiūrą. K.L.

Ačiū gyd. M. Norkui už begalinį rūpestį, nuoširdžią šypseną. G.J.

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Gyliui už atliktą operaciją. Man visada yra svarbu, kad Gydytojas patiktų kaip Gydytojas ir kaip žmogus. Jau vien nuoširdus ir šiltas rankos paspaudimas daug ką reiškia. Tai ir supratau, kad šiuo Gydytoju galiu pasitikėti. Nusprendus operuotis. Teko skambinti į daugelį klinikų Kaune, tačiau tokio nuoširdaus ir mielo bendravimo neteko išgirsti kaip čia. Todėl didelis ačiū Vaivai už šiltą bendravimą. Viskas buvo aišku ir karto, kad atvyksiu tik čia, pas jus. Ir nė truputėlio nesigailiu! Labai ačiū „naktinei“ seselei Vaidai, kuri ištisai rūpinasi manimi. Taip pat dėkoju gyd. anesteziologui, kurio šaunumas ir humoro jausmas lydėjo mane iki kol užmigau… Ačiū visam personalui, jūs – nuostabi komanda, būkite tokie, kokie esate. Linkiu jums iš visos širdies ko geriausios kloties, būkit laimingi! P/S Dar kartą ačiū gyd. Gyliui, kad išpildė ilgai brandintą mano svajonę :). Pagarbiai, J.B.

Grįžtu jau trečiai operacijai ir niekada neteko nusivilti:) Be galo paslaugus, geras, besišypsantis personalas ir tikrai verta keliauti 2000 km, kad juos pamatytum vėl ir vėl. Tikrai didelis, nuoširdus ačiū visiems. Būtų mano valia, pasilikčiau dar porai naktų :)Be galo dėkinga Dr. Martynui, nes neteko juo nusivilti nė minutėlei, personalas – tai nors prie širdies dėk 🙂 Tikrai ačiū visiems. P/S Martynai, mes dar susitiksim 🙂 J.V./

Tikriausiai tokių bailių neteko sutikti, kurios alpsta pamačiusios gydytoją (labai bijojau adatų). Tačiau Jūsų malonus bendravimas ir humoro jausmas suteikia drąsos. Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems prie mano operacijos – Jūsų komanda nuostabi ir darni. Esate šilti žmonės. Labai ačiū gyd. M. Norkui, labai ačiū seselėms, ačiū sesutei rudomis gražiomis akimis – didelės gražios akys suteikia pasitikėjimo. N.Č.

Didelis dėkui klinikos personalui. Jau nuo pat pirmų skambučių sekretorei buvo jaučiamas draugiškumas ir rūpestis. Dėkui gyd. Norkui už šiltą priėmimą ir seselėms (Rasai, o kitos vardo nežinau). S.V.

Be galo dideli ačiū visiems. Čia pas Jus tikrai nuostabu! Visi be galo geri ir šilti žmogučiai. Gerb. Gydytojau M. Norkaus – ačiū už operaciją, tikiuosi rezultatas bus nuostabus! Būkit visi laimingi! Pagarbiai ir su meile, I.S.

Vien padėkos žodžių šiuo atveju tikrai nepakanka! Tai, kokiu begaliniu rūpesčiu tiek gydytojai, tiek slaugantysis personalas „apgaubia“ kiekvieną pacientą – neišmatuojama jokiais žmogiškumo rodikliais. AČIŪ!AČIŪ! AČIŪ! Ir dar milijonas AČIŪ už tai, kad operacijos metu ir po jos, suteikėte galimybę pasijusti kaip tikruose namuose! Ypatingai didelis ačiū Rasai („didžiajai“:)) už nuostabią šypseną ir didelę širdį! Ir už „kompaniją“ bemiegę naktį 🙂 Bučkiai Jums, L.G.

Dėkui už greitą ir neskausmingą operaciją. Jūs šaunuoliai! R.V.

Labai dėkoju visam personalui už draugiškumą ir rūpestingumą. Čia jaučiuosi labai gerai ir tikrai džiaugiuosi, kad Jus radau. Aš labai laiminga, ką dėl manęs padarėme, didelis dėkui. Didelis dėkui gyd. Martynui – labai geras ir linksmas gydytojas, net baimė praėjo su juo pakalbėjus:) K.K.

Kai apsilankiau čia pirmą kartą, maloniai nustebino draugiška administratorė ir gydytojas, kurie privertė, na, o jei tiksliau – padarė taip, kad norėjau čia sugrįžti ir vėl. Ir sugrįžau. Martynai Norkau – esate labai kantrus ir turite gerą jumoro jausmą.Sako, jį turi itin intelektualūs žmonės :). Kruopštus pirštų darnas padeda žmones daryti laimingus ir pamiršti didžiausius trūkumus. Manau, jūs tai sugebat. Viskas neįmanoma, jei ne šaunusis anesteziologas. Šypsena prieš užmiegant, šypsena ir pabudus. Ačiū Jums dėl to:) Klinika, kuri nė iš tolo neprimena rūsčios klinikos, nestovėtų ir be rūpestingų seselių, sekančių bene kiekvieną tavo žingsnį. Jūsų kolektyvas išsiskiria iš kitų nuoširdumu ir draugišku bendravimu. Taip ir toliau – klestėkit ir padarykit žmones patenkintus. Jūs tą sugebat. Ačiū visiems už nuostabią atmosferą ir puikų darbą. K.O.

Ačiū gyd. Martynui Norkui už atliktą operaciją, personalui – už rūpestį ir nuoširdumą. S.D.

Thank You very much for such a wonderful experience. I will always remember your advice and care Thank you to all the staff for such a professional aftercare. Doctor, Martynas Norkus, you made one of my biggest dreams come true! Best wishes to all! P/s Lithuanian Plastic Surgeons rock! Take that, America! E.J.

Didelis ačiū už atliktą operaciją. Buvau labai nustebinta Jūsų profesionalumu ir nuoširdumu. Labai dėkinga už gerą rūpestį ir priežiūrą po operacijos. Ačiū gyd. Martynui Norkui už patarimus. Jūs išpildėte mano seną svajonę! Galėsiu girti Lietuvos plastinės chirurgijos gydytojus Amerikoje 🙂 Su pagarba, E.J.

Dėkoju, gyd. M. Norkui ir visam kolektyvui už atliktą operaciją ir nuoširdų priėmimą. Neatmenu, kada taip saldžiai ir gerai miegojau 🙂 Jaučiuos be galo gerai! Esu ne pirmąkart šioje klinikoje, nes pasitikiu Jumis, ir dar ne vienąkart tikiu apsilankysiu Jus. Ačiū visiems ir iki susimatymo! Pagarbiai, K.A.

Net nežinau nuo kurios ar kurio pradėti. Pradėsim nuo „pirmo įspūdžio“, nuo Vaivos. Tai – natūralumas, jumoras, jauna + liauna, bet puikiai diriguojanti orkestrui. Jos neįmanoma neįsimylėti (kaip žmogaus, kaip žmogaus, turiu gi draugą, visi matėt:) ) Anesteziologas – šaunus vyrukas, kaip koks senas geras Bičiulis, kuris sukelia didelį pasitikėjimą. Rasa – tai sesutė – Saulutė. Tai moteris, kuri be galo daug dirba, tačiau nepaisant visko, išlieka rami ir šilta. Tikras gerumo įsikūnijimas. Gydytojas Martynas Norkus. Puslapio neužtektų visom gerom jo charakterio savybėm išvardinti, net jei jas vienu žodeliu apibūdinčiau. Tiek jau to, nevarginsiu nei savęs, nei kitų!:)

Dabar rimčiau. Užgriuvau aš ant jo “biednos galvelės”, kaip didžiulis problemų kalnas (penkios operacijos praeity pas kitus gydytojus, deja, visos nesėkmingos!). Martyno Norkaus kantrybės ir profesionalumo neįmanoma neįvertinti. Aplankau daugybę medikų, ieškodama, kam galėčiau patikėti savo bėdas. Pasikonsultavus klinikoje, klausimas išsisprendė – pajaučiau, kad gydytojas sąžiningas žmogus: mano nuojauta manęs nenuvylė!

O dabar visai rimtai. Be galo džiaugiuosi, kad likimas atsiuntė pas Jus. Ačiū, kad padėjote įveikti baimę išsamiais paaiškinimais. Ačiū už skanų juoką ir gerą nuotaiką, lydėjusius visą laiką, praleistą Jūsų klinikoje! Ačiū, kad neturėjau to keisto jausmo, kad „reikalas sukasi tik apie pinigus“ (patikėkit, teko neretai su tuo susidurti). Ačiū už tą retą šiandien gražų drovumą, kuris ir nulėmė galutinį apsisprendimą kreiptis į Jus! Ačiū už sugaištą asmeninį laiką! Ačiū, kad „Neįmanomą“ padarėte „Įmanomu”! Ačiū, kad ESATE! Mes visi dar būtinai pasimatysim! (Jei gydytojas Martynas Norkus manęs neišvarys:)). Su Pagarba, V.O.

Labai dėkoju gyd. M. Norkui ir visam personalui už atliktą operaciją. E.T.

Didelis (labai labai didelis) ačiū gydytojui Martynui Norkui už išpildytą vieną didžiausia mano norą, už gerą jumoro jausmą, už profesionalų darbą ir už suburtą šaunų personalą. Sėkmės Jums ir Jūsų personalui. E.V.

Šito jausmo apsakyti neįmanoma, pradedant mano vidine būsena, baigiant neapsakomu dėkingumu! Didelis DĖKUI už suteiktą neapsakomai gerą jausmą! Ž.R.

Ačiū gydytojui Martynui Norkui už atliktą operaciją. Ačiū visam personalui. Jaučiuosi fantastiškai, esu labai laiminga. Linkiu Jums sėkmės – padarykite ir kitus žmones laimingais! A.M.

Dėkoju gyd. M. Norkui už atliktą operaciją. Linkiu gero kloties Jam ir visam dirbančiam personalui. Ačiū ir sėkmės Jūsų asmeniniame gyvenime. R.L.

Begalinis ačiū gydytojui M. Norkui už galimybę jaustis moteriškai ir seksualiai bei pasitikėti savimi. Taip pat šauniajam personalui dėkoju už šilumą ir rūpestį. Jūsų komanda šauni! Dienelė, praleista Jūsų centre neprailgo, nes jaučiausi kaip namie. Sėkmės Jums visiems! D.J.

Noriu pasveikinti personalą ir gydytojus su Naujais 2011 metais! Palinkėsiu slapčiausių svajonių išsipildymo, taip kaip išsipildė manoji padedant gyd. Martynui Norkui. Dėkoju už profesionalų darbą, dėmesį, šypsenas ir… jumoro jausmą. Išlaikykite tai, ką duodate savo pacientams ir toliau būsite GERIAUSI! P/s Jūs turite asmenį, kuris tapo vaikštanti šios klinikos reklama. L.M.

Labai ačiū M. Norkui ir visam personalui už jaukų priėmimą, gerą darbą. Ačiū ir sėkmės. I.G. /2010/

Jau trečią kartą didelis ačiū gyd. Martynui Norkui už atliktą operaciją ir visam personalui už nuoširdžią priežiūrą. A.R.

Nuoširdus ačiū gydytojui Martynui Norkui ir visam personalui už man atliktą operaciją, už priežiūrą, parodytą dėmesį ir nuoširdumą. Telydi Jus visus Dievo palaima. Sėkmės Jums ir dar kartą nuoširdžiausias ačiū. Su pagarba ir dėkingumu, Z.S.

Išaušo naujas mano gyvenimo rytas… Kažkuo kitoks… Nešantis daug minčių, vilčių ir norų išsipildymo. Ypač sunku nusakyti, kokį dėkingumą jaučiu už Jūsų, Mielieji, nuoširdų, linksmą, rūpestingą darbą bei meilę mums, Jūsų pacientams. Tai pirmoji mano gyvenimo rimta kūno „patirtis“ 🙂 Tikiuosi, kad mano ir ypač Jūsų pastangos man padės pažvelgti į savo naują gyvenimą kitaip. Dar susitiksime, bet šiandien tariu AČIŪ ir AČIŪ už viską. Jūs – aukščiausios klasės specialistai: nuoširdūs, linksmi, draugiški, gelbėtojai! Myliu. Sėkmės Jums. P/s Kuo aukščiau pakyla žuvėdrą, tuo toliau ji mato. Linkiu išlikti tom nuostabiom žuvėdrom. V.T.

Nuoširdus ačiū gydytojams, sesutėms ir kitiems Estetinės chirurgijos centro darbuotojams už rūpestį ir malonų priėmimą! Ačiū, E.A.

Labai Jums visiems AČIŪ. I.G.

Labai ačiū gyd. Martynui Norkui, Jūs esate puikus gydytojas. Taip pat visam personalui dėkoju už rūpestį, ypač naktinei sesutei. Sėkmės darbuose! L.S.

Labai dėkoju gyd. Giedriui ir visam maloniam personalui. Dėkoju už operaciją bei nepriekaištingą, puikią priežiūrą. I.K.

Ačiū gyd. M. Norkui, kad išpildė mano vienintelį norą. Taip pat ačiū visiems, o ypač sesutei, budėjusiai prie manęs, už palaikymą ir šiltą priėmimą. I.J.

Didelis ačiū už nepaprastai malonų, jaukų rūpestį, norą padėti… ir numalšinti pooperacinius skausmus. Gyd. M. Norkui už šiltą priėmimą, anesteziologui už puikų humoro jausmą ir užmigdymą bei pažadinimą. Ačiū labai labai. I.Š.

Labai ačiū gyd. Martynui Norkui už operaciją ir malonų bendravimą, taip pat didelis ačiū visam kolektyvui už šiltą bendravimą! I.Č.

Thanks again for your care. N.W.

Labai didelis ačiū gyd. Martynui Norkui už tai, kad išpildė mano svajonę. O už numalšintą skausmą ir šypseną- Rasai. Ačiū! D.S.

Labai ačiū gyd. Martynui Norkui ir jo kolektyvui už kantrybę, rūpestį ir numalšintus skausmus! Ačiū Rasai už nuostabias salotas, blynelius ir arbatą su pienu 🙂 Sėkmės Jums darant stebuklus! J.V.

Ačiukas, ačiukas, ačiukas visiems! Čia dirbantiems! Esu čia antrą kartą ir viskas idealu, gera čia sugrįžti. Iki malonaus Martynui Norkui ir visam personalui! E.B.

Hi, our name is Victor and Violeta. We would like to thank Estetines chirurgijos centras for a good service. We wish you very best! Special thank you to doc. Martynas Norkus and nursing staff! Yours sincerely, Victor & Violeta

Jaučiuosi kaip naujai gimusi, o už šį jausmą norėčiau padėkoti gydytojui Martynui Norkui ir mane prižiūrėjusiai sesutei Nemirai Jurkevičienei. Didelės sėmės Jūsų darbe. Ačiū. I.J.

Labai didelis AČIŪ gyd. Martynui Norkui už nuostabų darbą, už sėkmingai atliktą operaciją, ir kad padarė mane laiminga, pasitikinčia savimi moterimi. Taip pat dėkoju nuostabiai sesutei Nemirai, kuri su kantrybe ir dideliu atsidavimu rūpinosi manimi. Ačiū Jums visiems! Pagarbiai, V.Ž.

Ačiū gyd. Martynui Norkui ir visam personalui. Sėkmės Jums. V.M.

Didelis ačiū gyd. Stasiui Auškalniui ir visam personalui. R.P.

Labai ačiū Ryčiui ir Martynui už mano svajonės išsipildymą. Ir už linksmą operaciją! G.B.

Miela Estetinės chirurgijos centro komanda, be galo didelis AČIŪ už daug svajonių išsipildymų, kompleksų atsikratymo ir tiesiog už gerą, dailią ir grakščią savijautą! Ačiū už pagalbą sunkiais gyvenimo momentais! Ačiū už nuostabų rūpestį ir slaugą! Ačiū Martynui Norkui ir sesutėms! Pagarbiai, R.M.

Didelis ačiū gydytojui Martynui Norkui už visapusišką rūpinimąsi pacientu operacijos metu, už draugišką, šiltą bendravimą ir nuostabius rezultatus. Taip pat dėkoju visam draugiškam kolektyvui. S. N.

Nuoširdus ačiū visam kolektyvui, gydytojui Martynui Norkui, sesutei Nemirai už rūpestingumą, jaukią aplinką ir šilumą. Didelis Jums visiems ačiū!. G.Š.

Ačiū visiems už įgyvendintą svajonę. Jūsų kolektyvas draugiškas ir nuostabus. Ačiū! U.G. /2010/

Nuoširdus ačiū gyd. M. Norkui ir visam nuostabiam kolektyvui. Sėkmės Jums visiems! Ačiū. I.B. /2010/

Nuoširdus ačiū visam kolektyvui už didelį dėmesį, rūpestį ir gerą nuotaiką. Sėkmės! N.K.

Širdingai dėkoju Martynui Norkui ir visai mane prižiūrėjusiai komandai. Jūs įgyvendinote mano pačią didžiausią svajonę, jums visiems linkiu stiprios sveikatos, kad išsipildytų jūsų svajonės ir viltys, kad ir toliau dalintumėte žmonėms grožį ir gerą nuotaiką. Temyli Jus Dievas. V.K.

Labai labai ačiū Jums! Visam kolektyvui! Esate nuostabūs. J.G.

Nuoširdus suvalkietiškas ačiū! Esate stebukladariai! Laba dėkoju gyd. Martynui Norkui ir visai komandai – Rasai, Nemirai, anesteziologui Erikui, anestezistei Rasai, administratorei Vaivai. Jūsų dėka jaučiuosi kaip devintame danguje tarp angelų. Linkiu Jums sveikatos, kūrybingumo, laimės, meilės, optimizmo ir visko visko, ko reikia Jums ir Jūsų šeimoms. Su didele pagarba ir meile Suvalkijos lygumų dukra R.

Labai ačiū Martynui Norkui ir jo kolektyvui už mano operacijas, esu laiminga. Jūs visi esate šauni komanda! Ačiū ir sėkmės! S.D.

Nuoširdi padėka Martynui Norkui ir jo kolektyvui už rūpestį, šilumą, supratingumą ir gerai atliktą darbą. Sėkmės Jums! Panevėžys

Nuoširdžiai dėkoju gyd. M. Norkui ir jo komandai už nepriekaištingai atliktą man krūtų didinimo operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi. Namų jaukumo aplinka ir pilni entuziazmo čia dirbantys specialistai neleido man pasiduoti operacijos baimei. Ačiū jums, kad jūs esate, ačiū už jūsų rūpestį ir šilumą. K.S.

Laukiu operacijos ir, žinoma, tikiuosi geriausio. Linkiu gyd. Norkui, anesteziologui, seselėms sėkmės. Man irgi 🙂 Jau po operacijos! Ačiū ačiū visiems! Ačiū gydytojui Martynui už lengvą ranką, jumorą ir profesionalumą. Linkiu Jums sėkmės ir operacijose ir pomėgiuose!

Ačiū Nemirai – už rūpestingumą, palaikymą ir šiaip – buvo labai malonu paplepėti…

Ačiū anesteziologui Erikui – už ramybę ir pozityvizmą, kuriuos perduodate prieš ir po operacijos.

Ačiū Rasai – už gerą nuotaiką ir nuoširdumą.

Ačiū Vaivai – už puikų formalumų koordinavimą.

Jūs visi JAU esate savo darbo profesionalai, o darbas atliktas su MEILE padaro jus NUO DIEVO. Visada išlikite mylintys gyvenimą ir mus, pacientus… 🙂 Bučkis jums visiems ir sėkmės! I.V.G.

Viskas paprasta: nei vienas liaupsių ar padėkos žodis šiame sąsiuvinyje nėra perteklinis. Visa iš tiesų išgyventa, patirta, tikra. Visa čia iš tiesų atrandama: profesionalios ir kokybiškos paslaugos bei ypatingas, žmogiškas, šiltas ir nuoširdus dėmesys. Natūralu, kad dabar ima atrodyti, kad nieko kito už tokį pat nuoširdų „ačiū“ mainais negaliu pasiūlyti. Norėčiau palinkėti išlaikyti tą beveik šeimyniškos šilumos ir jaukumo įspūdį, nes dėl jo – būtent dėl jo – jūsų klinika yra išskirtinė. E.K. /2010/

Dar kartą norėčiau padėkoti gyd. Martynui Norkui, anesteziologui ir visam kolektyvui, kurie prižiūrėjo mane, šiltai priėmė ir rūpinosi! Jei man ko reikės, būtinai sugrįšiu į šią kliniką. Jei manęs kas klaus rekomenduoti gydytoją – būtinai rekomenduosiu Martyną Norkų, nes tokių gydytojų yra nedaug. Aš jau čia antrą kartą ir visiškai pasitikiu. Dar kartą didelis ačiū ir susimatysim ateity! (Taip, gyd. Martynai, negali žinoti, ko vėl užsinorėsiu:)) Pagarbiai, R.G.

Nuoširdžiausias ačiū gyd. Martynui ir visam personalui už svajonės išsipildymą. Nuo šiol mano gyvenimas bus lengvesnis 🙂 Ačiū visiems už šiltą, nuostabų ir gerą rūpinimąsi. M.M.

Sveiki, Ačiū už viską šauniam kolektyvui ir gyd. Martynui Norkui už gerą ir kruopštų darbą. Esu čia jau antrą kartą ir jaučiuosi šauniai, puikiai, maloniai, kaip namie 🙂 Ačiū. R.Č.

Sako Kalėdos stebuklų ir svajonių išsipildymo metas… Nuoširdžiai norime padėkoti tiems, kurie padeda tas svajones įgyvendinti. Ačiū gydytojams Ramūnui Nekrašiui ir Martynui Norkui už A. sukurtą ausyčių naują formą, bei visam personalui už dėmesį ir rūpestį. Gerų Jums švenčių! Visokeriopos sėkmės! P.S. A. Sakė: „Ir seselėm padėkok. Ten buvo labai geros dvi seselės.“ A. ir tėveliai.

Labai didelis ačiū Martynui Norkui už nuoširdų rūpestingumą. Taip pat didelis Ačiū visam kartu dirbančiam personalui… Jūs esate nuostabūs, buvau apsupta Jūsų šilumos – lyg šeimos narių… Manau, kad šioje klinikoj išsipildys dar ne viena mano svajonė… 🙂 Didelis Jums Ačiū! S.Š.

Labai didelis Ačiū gyd. Martynui Norkui ir visam personalui. Už kruopštų darbą, rūpestingumą ir nuoširdumą. Ačiū. A.V.

Всей команде большое спасибо за всё. Замечательная команда! Заботливые и с хорошим чувством юмора люди. Это очень радует. Оставайтесь такими же… С Благодарностью. О.Я.

Didelis dėkui gyd. Martynui Norkui už atliktą operaciją. Dėkui ir visam aptarnaujančiam personalui už rūpestį, malonų aptarnavimą ir šypsenas, kurios, patikėkit, praskaidrina nuotaiką. Tegul Jūsų darbas ir toliau džiugina žmones, o Jums visiems teikia didelį džiaugsmą. Su artėjančiomis šventėmis, Mielieji! Tegul Jūsų neaplenkia Šv. Kalėdų stebuklas… V.V.

Pats nuoširdžiausias Ačiū gydytojui Martynui Norkui už rūpestingumą ir nuoširdumą. Ačiū už atliktą operaciją ir nuostabų rezultatą. Noriu padėkoti pačiai nuostabiausiai sesutei Nemirai už pooperacinę priežiūrą. Linkiu daug daug sėkmės! AČIŪ! A.R.

Norėčiau padėkoti gyd. Martynui už atliktą operaciją ir visam personalui už nuoširdų rūpestį, ypač sesutei Nemirai. Ačiū. A.R.

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui už puikų darbą, nuoširdų bendravimą. Didelis ir nuoširdus AČIŪ Martynui Norkui. Jūs nuostabus gydytojas ir tikras savo darbo profesionalas! Su meile, V.A. /2009/

Absoliučiai viskas idealu! Pradedant nuo sukurtos namų aplinkos, šiltos atmosferos ir bendravimo, baigiant profesionaliu personalu. AČIŪ! K.O.

PATYS DIDŽIAUSI IR NUOŠIRDŽIAUSI PALINKĖJIMAI IR PADĖKOS ŽODŽIAI GYD. MARTYNUI NORKUI IR JO PATIKIMAI, PROFESIONALIAI KOMANDAI. DAR KARTĄ PASIKARTOSIU – TOKIŲ ŠILTŲ IR MALONIŲ ŽMONIŲ MEDICINOS SRITYJE SENIAI NEBUVAU SUTIKUSI. UŽ TAI – DIDELIS AČIŪ! AČIŪ UŽ ATLIKTĄ NUOSTABŲ DARBĄ. SMAGU BUVO PASIJAUSTI LYG ŠEIMOS RATE. SU PAGARBA, J.D.

Nerašysiu daug, nes nesijaučiu stipri, bet noriu pasakyti, kad esu be galo dėkinga visam personalui, ypač gydytojui M. Norkui. Ir jei visada girdime žodžius, kad Lietuva turi lygiuotis į Europą – netiesa, nes Europa turi lygiuotis į Lietuvą ir kliniką kaip ši. Ačiū! S.R.

Огромное Вам человеческое СПАСИБО! За то, что Вы делаете и будете делать для людей! За ту улыбку, которая сейчас на моём лице, за то чюдо, что закралось в моей душе! Вы делаете людей счастливее, а тем самым, более в себе уверенее! Я, как и многие другие, доверила Вам своё тело и душу – и … Вы справились! Благодарю! А.М.

Ačiū visam personalui už gerą darbą, dabar mano gyvenimas bus geresnis! AČIŪ! R.J.

Ačiū daktarui Martynui Norkui ir visai jo komandai už operacijas, kurias man atliko, nes mano svajonė buvo būti gražesne. Didelis Ačiū. Ir ačiū nuostabiom sesutėm ir nuostabiam ir šmaikščiam anesteziologui Erikui J Linkiu sėkmės ir sveikatos Jums visiems. Pagarbiai, E.G.

Dievas sukūrė žmogų ir išvijęs iš rojaus leido gyventi savarankiškai suteikdamas pasirinkti tris kelius. Vienu eisi – būsi linksmas ir smagiai leisi laiką, bet būsi nelaimingas, antru – būsi turtingas, turėsi viską, tačiau būsi nelaimingas, trečiu eidamas mylėsi grožį, gyvenimą, žmones, kursi tai, kas vadinama grožiu ir gėriu, taisysi klaidas, kurias Dievulis duodamas gyvybę pražiūrėjo, ir po kiek laiko suprasi, kad esi angelas žmogaus pavidale. Žmogau, gyvenk ir kurk, teik džiaugsmą ne tik kitiems, bet džiaukis ir savo rezultatais, nes jie iš tiesų nuostabūs. Tad visi, patekę čia, dėkokim Dievui už šiuos rūmus, už Estetinės chirurgijos centrą, kuriame dirba žmonės angelai. Ir tikiu ir linkiu, kad pagaliau traumų turinys žmonės rastų šių angelų pagalbą. Ačiū MARTYNAI. O.B.

Nuoširdžiai dėkoju Martynui Norkui ir visam personalui. Laba gerai pailsėjau ir pabendravau su mergička Vaida :). Sėkmės darbe ir gerų klientų bei geros nuotaikos. S.B.

Jeigu kas paklaustų ar skaudėjo – atsakyčiau viskas iškenčiama…

Jeigu kas paklaustų ar bijojau – atsakyčiau bijojau ir bijau dabar…

Jeigu kas paklaustų ar vertėjo – atsakyčiau nežinau … (kolkas :))

Tik žinau tikrai, kad išsirinkau geriausią kliniką! Nuoširdžiai dėkoju visiems, visiems prisidėjusiems prie mano operacijos, o ypač Gydytojui M. Norkui. Jūs tikrai nuostabi ir darni komanda. Pagarbiai, E.J. /2009/

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam personalui už nuoširdų rūpestį. Išvažiuoju iš čia ne pavargus, o pailsėjus :). Labai laukiu, kada galėsiu pamatyti savo naująją nosytę. Didelis ačiū visiems. Tokias mielais, linksmais ir nuoširdžiais daktarais galima tik žavėtis :).I.Č.

Sunku surasti tinkamus žodžius, kurie apibūdintų šią nuostabią kliniką 🙂 ir jos kolektyvą. Jie nerealūs, Jiems tik patys gražiausi ir geriausi pasaulio žodžiai. Nuo pat pirmos dienos, kai tik aš atėjau į šią kliniką, iki operacijos atlikimo dienos, mane persekiojo pakili nuotaika. Ją tokią padarė gydytojas Martynas Norkus konsultacijos dienos metu. Čia dirba nuoširdumo įsikūnijimai, nuostabūs žodžiai veikia geriau kaip raminamieji :). Anesteziologas labai malonus vyrukas. Tarp kitko labai gražiai kalba prancūziškai. LIUKS :). Administratorė – malonaus ir draugiško žmogučio įsikūnijimas. Labai faina mergina. Sesučių kolektyvas taip pat labai šaunus. Linksmumo ir gėrio įsikūnijimas, Fainuolės, tikros pleputės-linksmutės :). Gyd. Martynas Nuostabus gydytojas. Jo žodžiai ir patarimai labai gerai nuteikia. Šis žmogus negaliu pasakyt, kad geriausiais, jis pats GERIAUSIAS. Aš žinau, kad į šią kliniką dar sugrįšiu. Nes yra dar dalykėlių, kuriuos reikia pakoreguot. Noriu palinkėti visam kolektyvui sėkmės darbe, gerų klientų bei geros nuotaikos. Jūs nuostabūs! Jūs žmonės iš didžiosios raidės! Sakau Jums patį didžiausią AČIŪ pasaulyje. Ir iki malonaus. R. K.

Norėčiau parašyti DIDŽIULĮ AČIŪ Gydytojams, Martynui ir jo broliui (atsiprašau, kad nežinau vardo) už dideles pastangas atliekant mano išsvajotą operaciją! Didžiulis ačiū personalui, besirūpinančiam manimi po operacijos. Dabar esu daug laimingesnė… Dar kartą dėkoju už Jūsų nepakartojamą darbą! Su pagarba, A.S.

From I.B. and B.A. Thank you for looking after my son so nice, especially to Dovydas Gutmanas. And to all the staff. And to Jonas. And from Alan’s grandmother and Aunty. Who loves him very very much. A.A.

Didžiausią įspūdį paliko mane aptarnavusių gydytojų ir viso personalo malonus bendravimas ir nuoširdus paslaugumas. Manau, kiekvienas žmogus, gavęs tokį puikų aptarnavimą, norėtų sugrįžti į šią kliniką dar kartą. Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems, o didžiausias ačiū gydytojui Martynui Norkui ir gydytojui Dovydui Gutmanui. Sėkmės Jums visur ir visada! Pagarbiai, J.L.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui ir visam personalui už suteiktą pagalbą. Geros kloties ir darbe ir asmeniniame gyvenime! Ž.P.

Nuoširdžiausias ačiū gydytojui M. Norkui ir visam nuostabiam personalui už paramą ir paguodą, už išsipildžiusią dukrytės svajonę. Geriausios Jums kloties ir Dievo palaimos ir darbe, ir asmeniniame gyvenime! I.B.

Dėkoju gyd. Martynui ir visam personalui už nuostabų darbą. Mes esame labai patenkintos savo operacijomis. Dėkojame, kad galėjome gulėti kartu vienoje palatoje ir pasidalinti savo įspūdžiais. Dabar turim nuostabias krūtis. Su meile R.H. ir O.K.

Dėkoju gydytojui Martynui Norkui už padrąsinančius žodžius prieš operaciją. Anesteziologui už labai išsamią informaciją kaip vyksta procedūros prieš operaciją. Visai komandai už gerą darbą, šilumą, supratingumą, rūpestingumą, nuoširdumą. Sesutei, prižiūrėjusiai po operacijos, už rūpestį. Administratorei už palaikymą, šypseną, ir visiems kitiems, kad dirbate gerą darbą. Dėkoju. Teikiate džiaugsmą ne tik pacientams, bet ir jų šeimos nariams. Sėkmės darbe! Ačiū!!! R.M. /2009/

AČIŪ!!! Gyd. Martynui ir Co. I.C.

Nuoširdžiai dėkinga gyd. M. Norkui ir visai jo komandai už jaukų bendravimą ir suteiktas paslaugas. Pagarbiai A.R.

…Kokią dieną iki operacijos galvojau, kad gerai būtų nematyti operacinės užsnūsti palatoje ir pabusti joje jau po operacijos.Mano maloniam nustebimui taip ir nutiko. Apėmė miegas, užsnūdau ir pabudau, kai mane žadino JAU PO OPERACIJOS. Jokio jaudulio. IR TAI NUOSTABU! B.G.

Didelis ačiū gyd. Martynui Norkui, anesteziologui ir seselei, kuri prižiūrėjo mane. Ačių visam Kolektyvui už viską. Manau, kad gana greitai sugrįšiu pas Jus 🙂 R.G.

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Martynui Norkui ir visam personalui už malonų paslaugumą. I.K.

Pagarbiai – Martynui Norkui ir visam kolektyvui – AČIŪ už malonų elgesį, už „gražias ausytes“. G.V.

Jaučiuosi kaip po mašinos avarijos. Sužalojo ir dar pinigus paėmė Hihihi :))) O jei rimtai, tai esu labai dėkinga visam personalui už nuostabų darbą. J.L.

Labai labai Didelis Ačiū Martynui Norkui už kruopščiai ir rūpestingai atliktą operaciją. Taip pat Didelis Ačiū visam čia kartu dirbančiam personalui. Jūs esat nuostabūs, Jūsų kolektyvo apsuptyje, jaučiausi lyg namuose apsupta draugų būrio.Tik Jūsų Dėka, pagaliau išsipildė mano svajonė… Ačiū Jums už tai! S.T.

Nuoširdžiai ačiū gyd. M. Norkui už kruopščią ir profesionalią operaciją. A.M.

…Mano chimera, kurią vejuosi, turi žmogiškąjį pavidalą… Dažnai matau: nebeliko verkiančių, tikrų, atvirų žmonių… visą naktį mąsčiau, ar tikrai noriu pakeisti tai, ką dovanojo gamta… Tiesą sakant, apie tai galvojau, o teisingiau sakant, bandžiau svajodamas įsivaizduoti save kitokį ne vienerius metus. Džiaugiuosi, kad išklausiau tėvų pozicijos nelaukti pilnametystės ir pačiam nuspręsti… <…> Noriu padėkoti ne gražiais žodžiais, o tiesiog paprastu ačiū! Ačiū už paprastumą ir natūralumą, ačiū už juoką operacijos metu! Dėkoju gydytojui Martynui Norkui ir, žinoma, visam personalui, juk geras rezultatas viso kolektyvo dėka, kai kiekvienas puikiai išmanydamas dirba savo darbą ir nepamiršta, kad šalia jų yra žmogus – jaučiantis, kenčiantis ar nelaimingas, įskaudintas, o gal bandantis atrasti save… Tarp kepurės ir batų, žmoguje – svarbiausia širdis! Sėkmės, kantrybės darbe, o gyvenime – tikėjimo, meilės ir vilties! Ačiū! D.M.

Labai esam dėkingos gyd. Martynui ir kolektyvui už malonų ir nuoširdų aptarnavimą ir už R. svajonės išpildymą. Geros kloties… Gražių darbų… Ačiū. R.K.

Спасибо всему коллективу за теплый прием и прекрасное обслуживание. V.K. Frankfurt/Main Deutshland

Gerbiamas direktoriau Martynai ir kolektyve, dėkojame Jums už nuoširdumą, informacijos tikslumą, kruopštumą, dėmesingumą, padrąsinimą siekiant būti gražiems… Kartais nereikia Hipokrato priesaikos, užtenka būti žmogumi. Dar kartą dėkojame, kad esate Žmonėmis ir padarėte mano žmoną gražesniu žmogumi. N.V.

Labai dėkoju daktarui Tarvilui Norkui, kuris mano sūnui padovanojo ne tik „naują“ ausytę, bet ir naują gyvenimą. Labai esam visiems dėkingi – ir anesteziologui, ir visam personalui. Ačiū! K.R.

Thank you very much Dr. Martynas for agreeing to see me at such a short notice, for giving me a realistic expectation and then delivering on it perfectly. I can‘t wait for the swelling to go down entirely so I can see my new flat tummy. Also great thanks to your friendly crew and the lovely nurses who looked after me so well! This whole experience has been much more pleasant that I anticipated and I shall definitely spread the word about it when I get back home. Many thanks once again. J.D.

Kai apsilankiau pirmą kartą konsultacijai, supratau, kad papulsiu į patikimas rankas. Jau nuo tos dienos nekantriai laukiau šios gegužės 8 d. (beje, Stasinės). Ir aš neklydau, jau įžengus mane pasitiko maloniai besišypsanti administratorė bei kiti šios klinikos darbuotojai. Dėkui Jums už mano išsvajotos svajonės išsipildymą. Ašnet pravirkau iš džiaugsmo pagalvojus „PAGALIAU tai įvyko ir dabar būsiu laimingiausia iš visų“. Didelis dėkui Jums: gyd. Martynui Norkui, anesteziologui J. Staikūnui (jei pamenu šią pavardę – žinot, po narkozės:) bei visam personalui ir mano mielai sesutei Vilmutei už jos begalinį rūpestį ir, žinoma, visoms kitoms rūpintojėlėms. Labai Jums ačiū! :* S.M

AČIŪ! A.P.

Ačiū gyd. Martynui Norkui už nuostabias rankas ir kad išpildė mano „Vaikystės svajonę“! N.S.

Tiek gražių žodžių prirašyta… Net nežinau, ką galėčiau pridėti. Visas personalas besišypsantis ir malonus. Jau tik įžengus į kliniką pasitinka administratorė su plačia šypsena. Ir, kad ir kokios mintys buvo prieš tai, visos išlaksto lauk. Labai dėkoju sesutei Vaidai, kuri kantriai bėgiojo pas mane visą naktį. Na ir aišku didžiausias dėkui tai Martynui Norkui. Nors truputėlį viską skauda dar, bet aš jau matau save ateityje. Man atrodo, mes dar susitiksime. Visiems labai didelis ačiū! R.K.

Jus neužtenka vadinti daktarais, geriau ir nevadinti (Kaune „daktarais“ vadina „kitus“) 🙂 Aš Jus siūlyčiau vadinti stebukladariais, žmogaus psichologinės laimės kūrėjais, svajonių pildytojais. Ačiū visiems sunaikinusiems mano bėdą. Dėkoju Jums už viską, už gydymą, už šiltą aptarnavimą. Čia jaučiausi puikiai. Ypač didžiai lenkiuosi gerb. Martynui ir gerb. Rūtai. Sėkmės Jums visiemsir toliau dirbant žmonių laimės kalviais. Pagarbiai D.N.

Labai nuoširdžiai dėkoju gyd. Martynui Norkui ir jo visam personalui už jų darbą, šypsenas, malonų bendravimą, šilumą, kurią skleidžia iš savęs. Ačiū visiems. E.B.

Желаю Вам от всего сердца улыбок, солнца и тепла. Пусть наполняет душу счастье и не заходит в дом беда!!! Спасибо за счастье, что Вы нам дарите! Огромное спасибо всему Вашему коллективу за Всё!!! За Всё!!! Visiems AČIŪ!!! Dėkinga pacientė

Labai didelis Ačiū gyd. Martynui ir visam personalui. L.B.

Ačiū gyd. Martynui Norkui už šiltą, malonų priėmimą, už supratingumą. Taip pat anesteziologui, visam jūsų personalui už malonų aptarnavimą, nuoširdžias šypsenas. Manau, kad šioje klinikoje išsipildys dar ne viena mano svajonė! Sėkmės Jūsų visam šauniam kolektyvui. I.D.

AČIŪ! AČIŪ! VISIEMS. Nuostabūs gydytojai, nuostabus personalas! L.K.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui ir jo kolektyvui už darbą, dėmesingumą. Ačiū. R.M.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui ir visam jo personalui už rūpestį, profesionalumą, supratingumą, šypsenas ir išsipildžiusią svajonę. Ačiū. M.B.

Nepykit už keverzonę, nes dar tik atsigaudinėju po operacijos 🙂 Bet tiesiog negaliu neprisidėti prie visų šitų padėkos žodžių ir aš. Jaučiuosi ne kaip ligoninėje, bet kaip kurorte; visas personalas negaili šypsenų, palaikymo žodžių ir patarimų, nors ši diena jiems buvo be galo sunki. Didelis ir nuoširdus AČIŪ nublanksta prieš tai, ką aš jaučiu. Tikra to žodžio prasme, nežinau kaip atsidėkoti už tai, kad Jūs visi tokie nuostabūs žmogučiai čia esate ir padedate mūsų svajones paversti realybe ir pamiršti, ką reiškia kompleksuoti dėl savo kūno. Linkiu profesinės sėkmės, daug klientų (ne dėl to, jog būtų daugiau savimi nepatenkintų žmonių, bet dėl to, jog jum netrūktų darbo ir kuo daugiau žmonių patirtų tą WOW!!! išsipildžius jų lauktai svajonei 🙂 ) ir, žinoma, linkiu daug daug sveikatos, o visa kita ateis savaime. Didelis AČIŪ. E.U.

Nuoširdus ir Didelis Ačiū gyd. Martynui Norkui už svajonės išpildymą (vis dėl to svajonės pildosi 🙂 ) ir visam personalui už nuoširdų rūpestį, kruopštų darbą ir malonų, šiltąpriėmimą. R.B.

Esu dėkinga už sugrąžintą pasitikėjimą savimi. Atrodo tiek nedaug reikia. Didžiulis ačiū gyd. Martynui Norkui ir personalui! Jūsų profesija nuostabi ir labai reikalinga – sėkmės Jums ir geros nuotaikos! Ačiū. T.Z.

Ne tas žodis kaip šiandien baisu buvo, tačiau nebuvo čia tokio žmogaus, kuris nepultų manęs raminti. Lengvą ramybės antplūdį jau pajutau, kai mane pasitiko administratorė sakydama, kad viskas bus gerai. Nuoširdus ačiū visam „Estetinės chirurgijos centro“ personaliui. Čia dirba tikrai „auksiniai“ žmonės. Maloni priežiūra, šypsenos ir nuolatinis prichologinis palaikymas lydėjo kiekviename žingsnyje. O tas gyd. Martyno Norkaus humoro jausmas! Jis tikrai veikia teigiamai 🙂 Kas keisčiausia, kad pačioje operacinėje baimė dingo ir atsirado smalsumas. Kadangi tai mano pirmoji operacija visko klausinėjau kaip mokinukė. Pabudau tik išgirdusi savo vardą – viskas buvo pasibaigę. Dar kartą ačiū visiems, žemai lenkiu galvą prieš Jus ir linkiu sėkmės ir gerų darbo rezultatų. Jūs nuostabūs žmonės ir tikrai, jei kada prireiks, būtinai pas jus sugrįšiu. Ačiū 🙂 S.S.

Labai didelis Ačiū gyd. Martynui Norkui ir visam personalui už kruopštų ir nuoširdų darbą. Linkiu Jums kuo nuoširdžiausios sėkmės šiame darbe. Jūs darote stebuklus, Jūs visi – šauni komanda. SĖKMĖS. AČIŪ. R.Č.

Gyvenime svajonės dažniausiai ir lieka svajonėmis, bet mano išsipildė… Didelis ačiū gyd. M.Norkui ir visam personalui už kruopštų darbą ir malonią priežiūrą. Ačiū, ačiū, ačiū. A.R.

Didelis ačiū gydytojui M.Norkui ir jo asistentėms už įgyvendintą mano svajonę… V.G.

Širdingai dėkoju gyd. M.Norkui ir visam personalui už kruopštų darbą ir kantrybę, rūpestį ir malonų bendravimą. S.A.

Dėkoju gyd. M.Norkui už operaciją, malonų bendravimą, ir visam personalui. Linkiu sėkmės Jūsų profesinėje srityje. I.Š.

Norėčiau padėkoti gyd. M.Norkui ir visam personalui. Didelis ačiū už profesionalumą, paslaugumą prieš ir po operacijos. Ačiū Jums visiems. K.B.

Nuostabus personalas, nuostabios sesutės – man čia be galo patiko… L.D.

Labai, labai Ačiū…! Visam puikiam kolektyvui, už suteiktą pagalbą, už rūpestį ir malonų bendravimą. V. Č.

Esu dėkinga už supratingumą, profesionalumą gyd. Martynui Norkui ir visam personalui. Nuoširdus ačiū.

Didelis didelis ačiū gyd. Martynui Norkui ir visam nuostabiam personalui, atlikusiam J. G. rankos operaciją. Retai galima pajusti tokią šilumą ir puikų rūpinimąsi savo pacientu. Linkim Jums ištvermės ir kantrybės, įgyvendinant žmonių svajones ir lūkesčius. Mes likome labai labai labai patenkinti. Dar kartą didelis AČIŪ. Su pagarba J.G.

Didelis didelis ačiū visam personalui, labai malonūs, paslaugūs, patys nuostabiausi žmonės. Tikrai esu labai dėkinga visiems, nes jie išpildė mano ilgai lauktą svajonę, ačiū! V. M.

Norėčiau padėkoti visiems gydytojams už mano svajonės išsipildymą ir seselėms už suteiktą pagalbą. Labai ačiū visiems! J. K.

Labai ačiū gyd. Kaikariui ir gyd. Martynui už mano operacijas. Esu labai dėkinga visam kolektyvui už pagalbą po operacijos. Labai ačiū visiems. M.K.

Ačiū už šiltą priėmimą, priežiūrą, rūpinimąsi. Sukurtos aplinkos jaukumas numalšina pooperacinį skausmą. Labai ačiū visam personalui. R.P.

Ačiū Jūsų komadai už operatyvų darbą bei nuostabią priežiūrą. Linkiu Jums sėkmės Jūsų neįkainojamame darbe. V.C.

Ačiū gyd. Martynui Norkui bei visom merginom už įgyvendintą seną svajonę (taip pat dėkoju anesteziologui). Už sukurtą jaukų kampelį, už rūpestingumą, slaugą. Labai Jums visiems ačiū! M.M.

Nuomonė apie Jus ir Jūsų kolektyvą nepasikeitė ir po operacijų… Ačiū Jums, ačiū ir Jūsų merginoms… D.R.

Gerbiamieji, pasaulis toks susvetimėjęs ir šaltas… o pas Jus net ir kažkokiom nemaloniom akimirkom jauti šilumą, supratimą ir puikią akademinę nuomonę… Dėkojame, kad esate… Daktare, Martynai, dėkoju Jums ir linkiu visada pačio palankiausio vėjo… D.R.

My name is Amanda. I‘m from Ireland. I had a tummy tuck done by dr. Martynas, he is wonderful and my dream came through. The staff are great. Thank you very much to all at this. A.D.

Dėkoju gyd. Martynui Norkui už šiltą priėmimą ir malonų aptarnavimą. Linkiu neišsenkančios energijos šiame darbe. Juk tik gydytojų dėka mes galime turėti tai, apie ką kažkada galėjome tik pasvajoti, kad būtume gražesni. Nuoširdus Jums ačiū!!! V.R.

Ačiū už viską! L.G.

Ačiū gyd. Martynui Norkui ir visai jo vadovaujamai komandai už rūpestingumą, malonų aptarnavimą. Sėkmės Jūsų darbe. Ž.J.