Pacientų laiškai

I.G., Vokietija, 2014

Laba diena,

Dar kartą norėčiau padėkoti už Jūsų nuostabų darbą ir Jūsų auksines rankas. Labai šauni Jūsų komanda!!!
Mano žaizdos gražiai gyja, tepu kremu. Dar šiek tiek jaučiasi sunkumas, liemenėlė man trina, todėl nebenešioju. Mėnesio pabaigoje, kaip ir tarėmės, susiskambinsime Skype.
Didžiausi linkėjimai Jums Kristina, gyd. Martynui, Beatai ir visam Jūsų nuostabiam kolektyvui. Ir geros dienos bei kloties!
Su pagarba. I.G. 

 

 

J.K., Didžioji Britanija, 2013

Jaučiuosi puikiai, skausmo kaip ir nebeliko. Šiuo metu naudoju tepaliuką nuo randų, kurį rekomendavote. Pjūviai labai gražiai sugijo, manau randelių beveik neliks. Be galo esu patenkinta rezultatais. Dėkoju už jūsų puikiai atliktą darbą.

  

E.Č., Jungtinės Amerikos valstijos, 2013

Jaučiuosi ir atrodau 10 metų jaunesnė, ačiū gydytojui M. Norkui.

G.: „Rašau, nes norėjau pati pasidžiaugti, ir nuo mamos linkėjimus perduoti 🙂 Mama kasdien vis gražesnė ir gražesnė.“


A. A., Steamboat Springs, Colorado, USA, 2009

About The Aesthetic Surgery Center I found out through my brother, who works a lot with plastic surgeons and doctors in Lithuania. I always was in perfect shape before I had my two children. I used to work out and dance. After second pregnancy I wasn’t able to get back into shape I was before. I worked out very hard at the gym five days a week, but wasn’t able to reach the result I wanted. I had loose skin in my abdominal area. I went to see couple of plastic surgeons here in the USA. They all said to me that I will need to have abdominoplasty surgery called “tummy tuck” done. I was very scared to go through this and to end up having big scar in my bikini area. Plus it was a lot of money to get it done here in the USA.

My brother gave me the web site of The Aesthetic Surgery Center. I got in touch with Dr. Martynas Norkus through the e-mail. I send pictures to him and asked if it would be possible to get the tummy tuck done while I’m in Lithuania for couple weeks. He explained the procedure and recovery after surgery. I understood that I will be able to go back to USA in couple weeks. I knew it is going to be not very easy visit in Lithuania for me, because of recovery after surgery. But I wanted surgery very much.

I’ve met Dr. Martynas Norkus for consultation the first day I came to Lithuania. I was very impressed with his knowledge and professionalism. I felt pretty safe. I was in the surgery the next day. I was very happy with staff and results. Everything happened the way Dr. Martynas Norkus explained to me. I was able to recover and go back to USA by myself with two small children after two weeks. I was at the gym working out after 6 weeks after my surgery. I am so happy that I did it. Now I can wear bikini again when I go swimming with my kids.

 

L.G., Kaunas, 2008 m.

Kai nusprendžiau kažką daryti su savo figūra, daug domėjausi ir skaičiau apie tai. Sužinojau, kad tik chirurgo skalpelis gali padėti atsikratyti po gimdymo likusio „maišo“. Ilgai atidėliojau, bet vieną dieną nuėjau į „Estetinės chirurgijos centrą“ konsultacijai. Mane priėmė gydytojas Martynas Norkus, kuris man iškart sukėlė pasitikėjimą. Po konsultacijos daugiau niekur ir nesikreipiau, čia man viskas tiko ir aplinka, ir bendravimas, ir kaina. Suderinom operacijos laiką.

Tą, man lemtingą dieną, buvo atlikta pilvo sienos korekcija ir riebalų nusiurbimas. Tai sudėtinga operacija, bet aš pasitikėjau gydytoju Martynu Norkumi, nors labai bijojau.. Mane labai nuramino ir pokalbis su anesteziologu (deja nežinau pavardės).

Po operacijos mane prižiūrėjo sesutė Vaida, kuriai labai dėkinga. Atsimenu, buvau kaip mažas vaikas, tai man nugarą paskaudo, jau Vaida pagalvę taiso, tai vėl kas nutiko, jau Vaida ir čia. Su jos pagalba pirmą kartą po operacijos atsistojau… Taip pat dėkinga ir sesutei Rūtai, kuri mane perrišinėjo po operacijos ir kaip vėliau sužinojau, buvo ir operacinėje.

AČIŪ visam personalui, ypač gydytojui Martynui Norkui. Po operacijos mano gyvenimas pasikeitė – dabar aš pradėjau gyventi. Nors ir teko iškęsti daug skausmo ir nepatogumų, nesigailiu dėl tokio žengto žingsnio. Ir dabar karts nuo karto susitinkam, mane apžiūri ir visada atsako į iškilusius klausimus.

AŠ ESU LABAI LAIMINGA.

K.V., Vilnius, 2007 m.

Gerb., gyd. Martynai,

Norėčiau Jums nuoširdžiai padėkoti už patirtą stebuklą mano gyvenime. Jūsų auksinių rankų dėka pagaliau mano kūne suskambo harmonija! Tai ką per pastaruosius 20 metų (po patirtos krūtinės operacijos) mano sielai teko patirti – žinau tik aš. O dabar mano gyvenimas nusispalvino gražiausiomis spalvomis ir džiaugsmu: galiu drąsiai dėvėti prigludusius prie kūno plono audinio drabužius ir liemenėles, nebijoti moterų pliaže, fitneso rūbinėje ar pirtelėje persirengti, kad niekas nepamatytų mano (jau buvusio!!!) defekto. Ačiū už suteiktą naują mano gyvenime kvėpavimą!

Krūtų pakėlimo operacija atlikta tobulai. Pradedant nuo pirminio pokalbio (tik gal per mažai įspėjote dėl pirmų dviejų pooperacinių savaičių kaip reikia saugotis), anesteziologo gyd. Jono atlikto darbo užsimerkiau ir po sekundės atsimerkiau kaip nieko nebuvę, tiesiog fantastika. Aišku nemažos įtakos turėjo l.gera med. seselės Rūtos priežiūra per pooperacinį laikotarpį ir naujos palatos aplinka.

Esu labai patenkinta krūtinės ir spenelio forma. Krūtis apvali, randų iš išorės kraštuose nematyti, statmenas randas neiškilęs; spenelio ovalas lygus, gal kiek dabar dar pasidavęs į priekį, tikiuosi su laiku atslūgs. Abiejų krūtų simetrija išlaikyta. Po prieš 20 metų buvusios operacijos buvęs dešiniosios krūties įdubimas riebalais atstatytas 80 – 90%.

Dar kartą dėkoju visiems konsultavusiems ir dalyvavusiems operacijos metu: Jūsų tėčiui ir kitam medicinos personalui. Tegu visada sėkmė lydi Jūsų kilnų darbą!

A.M., Airija, 2006 m.

Šioje klinikoje man buvo atlikta krūtų padidinimo operacija. Prieš ryžtantis šiai operacijai, elektroniniu paštu bendravau su keliomis Lietuvos, Airijos bei Švedijos klinikomis. Pasirinkau šią kliniką, nes jau nuo pat pirmų susirašinėjimų su plastikos chirurgu Martynu Norkumi pajutau malonų bendravimą. Į kiekvieną man iškilusį klausimą buvo atsakyta labai išsamiai ir laiku. M. Norkus supažindino su galimomis implantų rūšimis, operacijos eiga bei komplikacijomis.

Atvykus į Kauną, per pirmąją konsultaciją, kartu T. ir M. Norkais, dar kartą buvo aptarti visi operacijos klausimai. Toje pačioje klinikoje man buvo atlikti kraujo tyrimai. Anesteziologas supažindino su narkoze bei davė tam tikrus svarbius patarimus.

Pati klinika moderni, labai jauki ir tvarkinga, o personalo darbuotojai labai profesionalūs ir dėmesingi. Operacija praėjo sėkmingai ir be jokių komplikacijų. Labai ačiū M. Norkui bei tuo metu budėjusiai slaugutei, kurie rūpinosi manimi po operacijos. Likau labai patenkinta galutiniu rezultatu ir be jokių abejonių rekomenduoju šią kliniką kitiems.

Dar kartą ačiū visiems prisidėjusiems prie šios operacijos.

Su pagarba, A.M.

S. P., Kaunas, 2008 m.

Gal kas ir pasakys, jog jokia čia bėda – prakaitavimas. Juk tai – normalus fiziologinis procesas. Tačiau man – tai buvo lyg kažkoks košmaras. Išbandžiau tikriausiai visų rūšių dezodorantus… Dar prieš metus pykau ant jų gamintojų – tiesiog perjungdavau kitą kanalą, kai jie buvo reklamuojami per televiziją. Merginos „iš ekrano“ teigė, kad naudojant vieną ar kitą dezodorantą galima išlikti švariai ir jaustis puikiai net iki 24 valandų per parą. Deja, man jie nepadėjo! Man nepatikdavo vasaros! Nes būtent šiuo metų laiku prakaitavimas suintensyvėdavo. Norėdavau stovėti po dušu visą dieną. Man vasara asocijavosi su šlapiais drabužiais ir nemaloniu prakaito kvapu… Vengdavau vilkėti itin priglundančius ir šviesius rūbus.

Ir tada man į pagalbą atėjo internetas. Ačiū jo išradėjui! Aš tiek prisiskaičiau apie botulino toksino injekcijas, kad galėčiau netgi būti konsultante. Būtent internete perskaičiau daug straipsnių šia tema bei atradau Estetinės chirurgijos centrą Kaune! Telefonu užsiregistravau ir susitariau dėl susitikimo. Mane priėmė gyd. Martynas Norkus. Pokalbis su juo mane dar labiau padrąsino ir dabar tikrai nesigailiu, kad ryžausi tokiam žingsniui!

Po pirmosios botulino toksino injekcijos prakaitavimas man beveik visiškai išnyko jau antrą dieną. Procedūrą pakartojau praėjus 8 mėnesiams.
Aš laiminga! Dabar nebijau sulaukti vasaros karščių, nebijau diskomforto, kurį patirdavau dėl gausaus prakaitavimo! Galiu drąsiai sakyti, kad botulino toksino injekcijos yra labai mažai skausminga procedūra, nes vaistas švirkščiamas į keletą taškų odoje labai plona adata. Pati procedūra trunka vos keletą minučių ir ją galima atlikti tiesiog per pietų pertrauką.

Ačiū gydytojui Martynui. Rašau tik vardą, nes man atrodo, kad šį žmogų pažįstu jau labai seniai. Patiko jo paprastas ir šiltas bendravimas. Ačiū.
Geros ir šiltos vasaros visiems.

R.P., Londonas, 2004 m.

Nuo tos akimirkos, kai Dr. Martynas sutiko mane Vilniaus oro uoste, jis rūpinosi manimi ir leido pasijusti laisvam, pasirūpindamas visais reikalais. Prieš pilvo korekcijos operaciją man buvo atlikti visi reikiami kraujo tyrimai ir įvyko konsultacija su Dr. Tarvilu Norkumi, Dr. Martynu ir anesteziologu. Jie aptarė visas procedūras ir atsakė į visus mano klausimus. Aš buvau labai sužavėtas privačia klinika, skirta konsultacijoms, operacijai ir atsigavimui. Ši klinika yra šiuolaikiška, švari; patalpos puikios ir visas personalas labai patyręs ir draugiškas. Operacinėje yra geriausia aparatūra, instrumentai yra sterilizuojami ir paruošiami operacijai.

Operacija vyko pagal planą ir be problemų. Gijimo procesas taip pat vyksta sklandžiai. Tvarsčiai keičiami reikiamu metu, o pradiniai rezultatai yra daug žadantys. Visa kelionė, iš tikrųjų, vyko be kliūčių ir aš labai džiaugiuosi šia patirtimi. Aš galiu pritarti bet kieno kelionei – Dr. Tarvilas ir Dr. Martynas yra aukštos kvalifikacijos chirurgai, medicinos priežiūra gera kaip ir bet kur kitur, o kainos yra labai priimtinos. Ačiū!

R. B., Kaunas, 2005 m.

Šioje klinikoje man buvo atlikta plastinė nosies operacija. Prieš operaciją keletą kartų pakonsultavo doc. T. Norkus. Buvau supažindinta su operacijos eiga, docentas atsakė į visus užduotus klausimus. Operacijos rezultatai pranoko lūkesčius. Galiu tvirtai teigti, kad doc. T. Norkus savo darbą atliko profesionaliai ir labai atsakingai. Maloniai nustebino klinikos personalo dėmesys, jauki ir tvarkinga klinikos aplinka. Klinika savo klientu rūpinasi ir po operacijos, klientas yra nuolat stebimas, atidžiai sekamas gijimas. Svarbu pažymėti ir tai, kad kainos yra tikrai prieinamos.

Esu labai laiminga, kad dariausi operaciją šioje klinikoje. Po operacijos pastebimai pasikeičiau ir už tai esu dėkinga doc. T. Norkui. Ačiū.

G.N., Trondheim, Norway, 2004

I ran into Dr. Norkus’ clinic while looking for a suitable place to do blepharoplasty and removal of some wrinkles with Dysport®. After sending pictures to different clinics and discussing possible treatments, I ended up with choosing Dr. Norkus’ clinic. The main reason for this was a specific feeling that they not only were interested in doing whatever you asked for but also a clear wish to do a really professional evaluation on what would be the best for me.

This feeling was only confirmed from the moment I arrived at the airport in Vilnius and was received by Dr. Martynas who took me to my hotel in Kaunas (from Oslo it is also possible to fly directly to Kaunas). In fact I was very positively surprised by the whole process; consultations, the very modern clinic, the surgeons and the rest of the staff which are highly professional and very service-minded, including the follow-up after I returned back home.

Everything went very smoothly and I’m very satisfied with the result. My stay in Kaunas was very pleasant; the hotel was of very good standard and the two surgeons (Tarvilas and Martynas Norkus) have extensive experience also from Germany and USA and possess top competence within cosmetic surgery, so I can really recommend a visit to their clinic in case you are in evaluation of cosmetic surgery. The quality is excellent, facilities top modern and the prices are reasonable compared to Norway and Western Europe.
Thanks a lot for great service and excellent treatment!