Dienos chirurgija

Nenorite laukti ilgose eilėse, bet norite patekti pas patyrusius specialistus ?

Geriausi chirurgijos specialistai, įgiję didelę operacijų patirtį Kauno Medicinos Universitetinėse Klinikose ir užsienio ligoninėse, suteiks aukščiausio lygio dienos chirurgijos paslaugas pacientui palankiomis kainomis, naujausia įranga aprūpintame ir SAM akredituotame Estetinės chirurgijos centre.

Mūsų šiltas ir profesionalus kolektyvas laukia Jūsų. 


Kas yra dienos chirurgija?

Dabar, naudodamiesi dienos chirurgijos paslauga, pacientai turi galimybę tą pačią dieną po operacijos tęsti tolimesnį gydymąsi namuose. Sugrįžusius namo po operacijos, esant reikalui, Jus galės prižiūrėti artimieji, kurie gaus iš gydančio gydytojo reikalingas rekomendacijas bei kitą reikalingą pagalbą.

Ar tai yra saugu?

Didžiuliai pokyčiai ir pasiekimai atliekant anesteziją bei taikant naujas, ištobulintas chirurgines technikas medicinos srityje leido pacientams pasijusti taip pat saugiai, kaip ir gydantis poliklinikoje. Per pastaruosius dvidešimt metų įvairiose klinikose atlikta tūkstančiai sėkmingų dienos chirurgijos operacijų.

Kokia nauda man, kaip pacientui?

Operacijos yra suplanuojamos bei atliekamos žymiai greičiau: nereikia laukti ilgose eilėse, taip pat sumažėja tikimybė, kad Jūsų operacija bus atšaukta. Daugybė pacientų, kaip vieną esminių privalumų nurodo galimybę sveikti su savo artimaisiais namuose, kuo mažiau laiko praleidžiant gydymo įstaigoje. Be to dienos chirurgijos paslauga dažnai leidžia pacientams šiek tiek anksčiau grįžti į darbą – Jūsų kasdieninė veikla, vaikų priežiūra ir pan. yra mažiau suvaržoma.

Ar aš galėčiau būti dienos chirurgijos pacientas?

Pirmiausia tai priklauso nuo to, kokios operacijos Jums reikia. Dabar vis dažniau atliekamoms procedūroms ar operacijoms užtenka tik vienos dienos pooperacinės slaugos. Prieš planuojamą dienos chirurgijos operaciją, reikalingas išsamus Jūsų bendros sveikatos būklės tyrimas.

Kokie tyrimai reikalingi dienos chirurgijos pacientui?

1. bendras kraujo tyrimas
2. šlapimo tyrimas
3. kraujo krešėjimo tyrimas
4. gliukozės kiekis kraujyje
5. elektrokardiograma

Jei operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą (narkozę), gydytojas anesteziologas-reanimatologas apžiūri pacientą, įvertina nurodytus duomenis. Atskirais atvejais, Jūsų saugumui užtikrinti, gydytojas gali paskirti papildomus tyrimus.

Kas vyksta po dienos chirurgijos procedūros?

Jūs nebūsite išleistas namo tą pačią dieną, kol gydytojas neįsitikins, jog tai padaryti yra visiškai saugu ir tai nepakenks Jūsų sveikatai. Kartais dėl įvairių medicininių priežasčių tik labai nedidelei pacientų grupei tenka praleisti naktį klinikoje.

Jūs taip pat turite suplanuoti kelionę po operacijos namo – Jus turės parvežti Jūsų artimieji, nes greičiausiai negalėsite vairuoti. Kada vėl galėsite vairuoti Jums patars Jūsų gydytojas. Įprastai pacientai neturėtų vairuoti apie dvi dienas po atliktos operacijos taikant bendrąją, o kartais ir vietinę nejautrą.

Kaip elgtis namuose?

Lygiai taip pat, kaip ir pasiliekant klinikoje. Jūsų sveikimas po operacijos namuose gali užtrukti keletą dienų. Atsižvelgiant į operacijos sudėtingumą, Jums ir Jūsų slaugytojui (artimajam) bus patarta, kaip elgtis būnant namuose.

Daugiau informacijos rasite DUK skiltyje.