Krūtų formos korekcija riebalų persodinimu

Nemažai moterų norėtų sumažinti riebalų kiekį ant pilvo, juosmens, kojų, ir tuo pačiu turėti didesnes ir patrauklesnes krūtis. Dabar tai tampa realybe. Riebalų persodinimo operacijos atliekamos jau nuo 1895 m., tačiau speciali technika ir metodika ištobulinta tik 1995 m., o paskutiniu metu vis populiarėja riebalų persodinimo į krūtis operacijos, kurių metu gali būti padidinamos krūtys, pagerinamas rezultatas po krūtų pakėlimo (mastopeksijos) arba palyginami krūtų kraštai po jų didinimo implantais (esant implanto krašto vizualiniam kontūravimuisi, platesniam tarpkrūčiui, nedidelei asimetrijai, čiuopiantis implantams).

Operacijos rezultatai – ypač natūralus estetinis vaizdas išvengiant implantų ir tuo pačiu pakoreguojant kitas kūno sritis.

Krūtų didinimas naudojant šią metodiką užtrunka gerokai ilgiau nei paprastas krūtų didinimas implantais, nes ši operacija susideda iš kelių etapų: liposukcijos (riebalų paėmimo), jų paruošimo ir persodinimo. Riebalų paėmimas atliekamas rankomis siekiant nesužaloti riebalinių ląstelių. Nusiurbti riebalai yra specialiai ruošiami plaunant ar centrifuguojant (nuo jų atskiriamos visos pašalinės medžiagos: kraujas, anesteziniai skysčiai, riebiosios rūgštys ir kt.). Paruošti transplantacijai riebalai per nedideles angeles odoje, naudojant specialias kaniules, patalpinami į krūtis minimaliomis injekcijomis keliuose sluoksniuose. Dalis persodintų riebalinių ląstelių neprigyja, todėl operacijos metu visuomet yra daroma hiperkorekcija. Maksimaliam estetiniam rezultatui pasiekti paprastai reikia 2-3 operacijų.

Tokia operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir įprastai trunka apie 3 valandas. Pooperacinis laikotarpis nėra ilgas, jį truputį sunkina mėlynės ir patinimai. Aktyvesnę fizinę veiklą galima tęsti po 2-3 savaičių.

Jeigu moteris yra liekno kūno sudėjimo, gali nepakakti riebalinio audinio persodinimui. Tokiu atveju lieka krūtų formos korekcijos implantais galimybė.

Operacijos pavyzdžius galite peržiūrėti mūsų atliktų darbų galerijoje.

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie riebalų persodinimą galite rasti DUK skiltyje.