Blauzdų formos korekcija

Jeigu diskusijoms apie sėdmenų ar krūtinės formą moterys skiria daug laiko, blauzdų formos patobulinimui ir vyrai ir moterys ieško būdų – moterys vargsta, nes neranda tinkamos aprangos, batų, negražiai kojos atrodo vilkint sijoną; vyrai lieja prakaitą sporto salėse bandydami koreguoti pernelyg plonas blauzdas.

Tačiau blauzdų formą beveik absoliučiai nulemia genai (rečiau įtakoja persirgtos ligos ar kiti susirgimai) ir ją pakeisti iki siekiamo standarto savo jėgomis labai sudėtinga.

Plastinėje chirurgijoje plačiai taikomi du blauzdų apimties didinimo metodai: riebalinio audinio persodinimas į blauzdas ir blauzdų implantai.

Riebalų persodinimo į blauzdas operacijos metu dažniausiai persodinama po 75-150 ml. riebalinio audinio, persodinant didesnį riebalų kiekį (atliekant hiperkorekciją), nes ne visi persodinti riebalai prigyja. Persodinimui atlikti nusiurbiamų riebalų kiekis turi būti bent dvigubai didesnis, nes dalis riebalinių ląstelių suyra ir negali būti panaudotos, todėl ši operacija tinkama pacientams, kurie turi riebalinio audinio perteklių kitose kūno srityje (pavyzdžiui, pilvo, juosmens, šlaunų). Ši operacija mažiau invazyvi, mažesnė komplikacijų rizika, nes naudojami paties paciento audiniai.

Blauzdų apimties didinimo implantais operacija savo populiarumu taip pat neatsilieka dėl akivaizdžių rezultatų. Blauzdų implantai gali suformuoti išraiškingesnius blauzdų kontūrus tiek vidinėje, tiek ir išorinėje blauzdų pusėse. Naudojant skirtingų dydžių, projekcijų implantus, suformuojamas kūno proporcijas atitinkantis kontūras.

Tiek blauzdų apimties didinimo riebalais, tiek ir blauzdų implantais operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka nuo 1,5 iki 2 val. Į darbą galima grįžti po savaitės, tačiau fizinį aktyvumą reikėtų riboti 4-6 savaites. Po operacijos rekomenduojama kelias savaites dėvėti kompresines kojines.

Parinkus pacientui tinkamiausią operacijos metodą pasiekiami ne tik estetiškai geri rezultatai, tačiau ir nusiraminimas dėl ilgai kamavusio nepasitikėjimo savimi. Teigiama, kad ideali blauzdos apimtis lygi beveik dviems čiurnos apimtims. Siekiame rezultato kartu?…