Klitorio aplinkos audinių plastika

Dažnai klitoris atrodo didesnis dėl jį dengiančios odos raukšlės (“kapišono”). Priežastys, sąlygojančios klitorio aplinkos audinių padidėjimą gali būti paveldimumas; estrogeno ir testosterono pokyčiai taip pat gali turėti didelę įtaką šios srities formavimuisi ir išvaizdai. Kai kurios moterys nerimauja dėl klitorį dengiančios odos raukšlės (“kapišono”), klitorio galvutės dydžio. Tai gali sukelti moterims psichologinį diskomfortą.

Klitorio aplinkos audinių korekcija yra išskirtinai plastinės chirurgijos procedūra, kurios metu koreguojant dengiančius audinius, klitoris labiau atidengiamas. Šios operacijos tikslas – pagerinti moters lytinių organų estetinę išvaizdą, o kartais gali pagerėti ir seksualinės funkcijos.

Operacijos, kuri užtrunka pusvalandį, metu mažinama klitorį dengianti odos raukšlė. Dažnai koreguojant klitorį dengiančius audinius atliekama ir mažųjų lytinių lūpų plastika, rečiau ir klitoropeksija – klitorio galvutės koregavimas sumažinant jo išsikišimą.

Nervinių galūnių pažeidimo rizika, jautrumo pakitimai ar kitos komplikacijos yra retos.

Lytinius santykius galima atnaujinti praėjus 4-6 savaitėms po operacijos.

Kadangi pacientės šio tipo konsultacijoms ir operacijoms pageidauja privatumo ir konfidencialumo, mūsų jaukioje ir nedidelėje klinikoje tai galime nesunkiai užtikrinti. Todėl mūsų kliniką šioms operacijoms dažnai renkasi pacientės norėdamos išvengti patiriamo diskomforto didelėse ar valdiškose gydymo įstaigose.