Lūpų formos korekcija

Patrauklios lūpos yra labai svarbus veido bruožas, ką liudija beveik kiekvienos moters rankinėje slypintis lūpdažis. Tačiau kartais vien lūpdažio pagalbos neužtenka norint suteikti lūpoms pilnumo ir jaunatviškumo įspūdį.

Ilgalaikiam lūpų storinimui naudojami Permalip® implantai.  Permalip® pradėti gaminti Surgisil kompanijos 2007 metais Jungtinėje karalystėje ir yra vieninteliai CE pripažinti, kaip medicininės paskirties, išskirtinai pritaikyti tik lūpų storinimui, implantai.

Permalip® implantai – minkšti, lankstūs, vientisi, neįrantys, pagaminti iš silikoninės medžiagos, kuri negali pratrūkti ir išsilieti. Siekiant suformuoti kuo natūralesnį lūpos kontūrą, implanto abu galai smailūs. Taip pat implantai gaminami skirtingo storio, ilgio ir parenkami pagal paciento poreikį.

Lūpų storinimo operacija atliekama vietinėje arba intraveninėje nejautroje ir  trunka iki vienos valandos. Operacijos metu padaromi du 4 mm dydžio pjūveliai viršutinių ir/ar apatinių lūpų kampučiuose vidinėje pusėje, per kuriuos patalpinamas implantas.  Incizijos angos susiuvamos tirpiu siūlu. Po operacijos lūpų patinimas gali išlikti iki dienų. Dvi savaites gali būti didesnis lūpų jautrumas, kuris gali apsunkinti kvėpavimą, šypsojimąsi, valgymą, gėrimą. Pooperaciniu kelių savaičių laikotarpiu rekomenduojama speciali „mankšta“ lūpos, kad būtų pasiektas geresnis ir natūralesnis operacijos rezultatas.

Lūpų didinimo Permalip® implantais operaciją reikėtų atidėti, kai yra lūpų ar veido patinimas, infekcija (aktyvūs spuogai, herpes infekcija ir pan.)

Galimos, tačiau retos komplikacijos: implanto čiuopiamumas, dislokacija, lūpos jautrumas, nevisiškai patenkinamas estetinis vaizdas ar poreikis pašalinti implantą dėl kitų priežasčių. Pašalinus implantą, lūpos įgyja prieš tai buvusią išvaizdą. To prireikia labai retai.

Pagrindinis ir didžiausias šios operacijos privalumas yra tai, kad reikalinga tik viena nedidelė operacija ir pasikeitusia jaunatviškesne lūpų forma galėsite džiaugtis labai ilgai.

Operacijos pavyzdžių galite rasti mūsų klinikos atliktų darbų galerijoje.