Botulino injekcijos

Dysport®/ Vistabel® (Botox®) injekcijos yra labai populiarios konservatyviai gydant kaktos ir veido raukšles. Dysport®/Vistabel® (A tipo botulino toksinas) injekcijomis šalinamos surauktų antakių, kaktos, akių kampų raukšlės. Botulino toksinas blokuoja nervinio impulso perdavimą raumenų sinapsėse ir laikinai susilpnina raumenis, į kuriuos šis preparatas sušvirkščiamas. Ar Dysport®/Vistabel® injekcija bus efektyvi priklauso nuo Jūsų odos tipo, jos storio, raukšlių išreikštumo. Galimus rezultatus Jums paaiškins plastikos chirurgas.

Injekcijų vietą galima nuskausminti anestetiniu tepalu. Plona adatėle preparatas tiksliai sušvirkščiamas į reikiamus taškus, susilpninant tik tuos raumenis, kurie sąlygoja raukšlių susidarymą bet nepakeičiant veido išraiškos.

Pacientams rekomeduojame vengti sunkaus fizinio krūvio, nelankyti soliariumo ar pirties 24 valandas po procedūros. Efektas atsiranda ne iš karto ir trunka 3-6 mėnesius priklausomai nuo raukšlių šalinimo srities. Pasirinktų raumenų judesiai dažniausiai išnyksta per 3-5 dienas. Pasibaigus preparato poveikiui injekciją galima vėl pakartoti.

Ši procedūra, esant lokalizuotoms raukšlėms viršutiniame veido aukšte, išlygina odą, padeda atitolinti veido atjauninimo operaciją, įvertinti tikėtinus rezultatus po jos ir neturi neigiamo poveikio, kadangi žmogaus organizmui šios dozės yra labai mažos. Kai kuriais atvejais botulino injekcijomis galima sumažint smulkias vertikalias raukšles aplink lūpas, pašalinti ar sumažinti raukšles nosies-lūpų, smakro ar kaklo  srityje.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

– nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;

– nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.

Visiškai normalu, kad mūsų kūnas prakaituoja užsiimant fizine veikla, patekus į nerimą keliančias situacijas ar paprasčiausiai kasdieniame gyvenime. Tačiau kai kurie žmonės prakaituoja pernelyg gausiai ir todėl gali nejaukiai jaustis.

Hiperhidrozei būdingas padidėjęs prakaitavimas, kuris gali paveikti specifines vietas arba apimti visą organizmą. Klinika siūlo hiperhidrozę gydyti botulino toksino injekcijomis, nes tai iš tikrųjų efektyvus šios problemos sprendimo būdas.

Be to, pažastų hiperhidrozę (padidėjusį prakaitavimą pažastų srityje) galima gydyti ir chirurginiu būdu.  Pažastų hiperhidrozės gydymo procedūra labai panaši į riebalų nusiurbimo procesą, per kurį pašalinamas riebalų perteklius pilvo ar šlaunų srityse. Skirtumas tik tas, kad šalinant prakaito liaukas nusiurbimo būdu, kaniulės anga nukreipiama į odos paviršių, kur yra apokrininės ir ekrininės liaukos. Taip pašalinama beveik trečdalis vienoje srityje susitelkusių prakaito liaukų.

Šis chirurginis prakaitavimo gydymas atliekama taikant intraveninę nejautrą ir trunka nuo 30 minučių iki valandos. Paprastai kiekvienoje pažastyje daromi tik du maži pjūviai, taigi lieka maži ir sunkiai pastebimi randeliai.

Iš klinikos į namus pacientai išleidžiami po 1-2 valandų atlikus procedūrą ir kitą dieną gali imtis įprastos fizinės veiklos. Kai kuriuos pacientus vargina odos sudirgimas, tačiau laikui bėgant praeina; tirpimas pažastų srityje gali tęstis kelias savaites.

Chirurginis pažastų hiperhidrozės gydymas – tai saugus, mažai intervencinis metodas. Procedūra pasižymi ne tik ilgalaikiais bet ir efektyviais rezultatais (prakaitavimas gali sumažėti 80 proc. ir daugiau).

Prakaitavimas yra vienas iš svarbiausių būdų, kuriais organizmas atiduoda šilumą, tačiau žmonės, kuriems yra padidėjęs prakaitavimas, išskiria žymiai daugiau prakaito negu reikalinga kūno temperatūrai sureguliuoti. Padidėjusį prakaitavimą sukelia per didelis ekrininių liaukų aktyvumas. Daugelis veiksnių skatina žmogų fiziologiškai prakaituoti. Tie patys veiksniai galioja ir esant padidėjusiam prakaitavimui – tiesiog skiriasi išskiriamo prakaito kiekis.

Prakaitavimą skatinantys veiksniai:

 • fizinis krūvis
 • stresas, nerimas ar stiprios emocijos
 • karštis ar šaltis
 • tam tikri dienos periodai
 • alkoholis, kava, arbata, rūkymas ar aštrus maistas

Žmonės dėl padidėjusio prakaitavimo gali išskirti didelį prakaito kiekį. Taigi, Jūsų pažastys gali būti nuolat drėgnos. Tai gali sukelti darbo ar socialinių nepatogumų ir trukdyti atlikti kasdienę veiklą.

Dysport®/ Vistabel® rekomenduojami padidinto prakaitavimo gydymui. Mažas šių preparatų kiekis, injekuojamas į odą, sustabdo prakaito gamybą ekrininėse liaukose. Naudojant labai ploną adatėlę, Jums bus injekuotas Dysport®/ Vistabel® tirpalas į 10-15 vietų, per 1 cm viena nuo kitos, paskirstant preparatą tolygiai kiekvienoje pažastyje. Šį preparatą taip pat galima injekuoti ir į delnus bei pėdas.

Paprastai pacientai pastebi sumažėjusį prakaitavimą jau pirmąją savaitę. Šio preparato injekcija kartojama, kai pasibaigia preparato veikimas. Tai atsitinka vidutiniškai po 7 mėnesių. Skirtingiems pacientams Dysport®/ Vistabel® poveikis gali skirtis. Klinikinėje studijoje prakaitavimas pacientams sumažėjo vidutiniškai 87% per vieną savaitę.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

 • nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;
 • nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.

Daugiau informacijos rasite čia.

Naudojamas atrofinių randų, spuogų paliktų randų, amžiaus paveiktos ir saulės pažeistos odos, veido ir dekoltė raukšlių ir strijų gydymui. Acne vulgaris yra viena iš labiausiai paplitusių odos ligų, paliekanti atrofinius randus. DermaRollerTM terapija atrofiniams randams, spuogų randams, amžiaus paveiktai ir saulės pažeistai odai, veido ir dekoltė raukšlėms, strijoms.

DermaRollerTM yra unikali odos gydymo priemonė. DermaRoller TM turi CE ir JAV FDA (Vaistų ir maisto administracijos) patvirtinimą. Neseniai DermaRoller TM buvo išbandyta Europoje ir parodė įspūdingus rezultatus. DermaRollerTM terapija labai pagerina probleminių vietų išvaizdą.

Odos abrazija, viršutinio odos sluoksnio pašalinimas lazeriu, lazerio terapija be abliacijos suteikia vilčių spuogų randų gydyme, tačiau šie gydymo metodai sudėtingi, brangūs, ne visada efektyvūs.

Šio gydymo metodo esmė – gydomasis ritinėlis, prismaigstytas labai smulkių aukštos kokybės mikrochirurginių adatėlių. Ritinėliu braukiant per pažeistą odos vietą, adatėlės įsismelkia į odą 0,75 mm – 3 mm gyliu ir maždaug 0,1 mm pločiu. DermaRoller TM padaro tūkstančius mikroskopinių adatėlių dūrių į odą. Adatėlės sukelia mikroskopinę žaizdą ir sužadina odos gijimo procesą, o tai savo ruožtu skatina naujo kolageno susidarymą pažeistose vietose.

Patepus gydomą vietą nuskausminančiu EMLA kremu, procedūra beveik beskausmė. Kremas pradeda veikti po 30 minučių. Procedūra trunka dar 20-30 minučių.

Po procedūros jausitės taip, kaip po vidutinio įdegimo saulėje, oda bus labiau įsitempusi ir šiltesnė nei įprastai. Kelias dienas ant veido gali būti nedidelė ar vidutinio dydžio edema. Po procedūros atsiradęs kraujavimas sustabdomas švelniai paspaudžiant steriliu tamponu, patepant regeneruojančiu kremu ir plataus spektro UVA/UVB apsauginiu kremu. Sudirginimo požymiai išnyks po 1 – 2 valandų, gali likti nežymus raudonis. Odos poros užsidaro iš karto po procedūros, lieka nedidelis paraudimas ir švelnaus ar vidutinio įdegio jausmas. Paprastai skausmas po procedūros nebūna didelis, žaizdos greitai užgyja, dažniausiai tą pačią dieną.

Po procedūros veidą dvi dienas reikia prausti drungnu vandeniu. Odą lieskite tik švariomis rankomis. 12 valandų po procedūros negalima daryti makiažo. Dvi savaites po procedūros reikia naudoti aukšto apsaugos lygio (SPF50) plataus spektro UVA/UVB apsauginį kremą. Kartais gali būti skiriamas geriamųjų antibiotikų kursas.

Kolageno gamyba vyksta iki 6 savaičių, tad akivaizdžius rezultatus pamatysite ne iš karto. Po šešių mėnesių kurso randai sumažės. Procedūrų skaičius priklauso nuo randų gylio ir būklės. Paprastai reikia 3 ar 4 procedūrų su 6 – 8 savaičių pertrauka.

Komplikacijų būna retai ir jos laikinos. Kartais gali išsivystyti folikulitas (praeina po antibiotikų kurso), padidėja odos pigmentacija.

Dermaroller procedūras galima atlikti ir namuose, tačiau patikėjus savo odą profesionalui – jis tikrai tinkamai ja pasirūpins. Procedūros atlikimui pasirinkus gydytoją, pacientui garantuojamas profesionalus optimaliausios procedūros parinkimas, garantuojamas kruopštus odos paruošimas procedūrai, užtikrinamas sterilumas terapijos metu.

Dermaroller procedūros universalumas ir efektyvumas dar labiau padidėja naudojant įvairius mezoterapijos serumus. Pro adatėlėmis padarytas mikroangeles, į dermą patenka specialios medžiagos, kurios parenkamos kiekvienam pacientui individualiai, pagal poreikį ir pageidavimą. Gydymo metu sumažinamos šios problemos – pajuodę paakiai, jų patinimas, veido odos suglebimas; koreguojama odos pigmentacija, pagerinamas kūno odos tonusas ir kita.

Hialurono rūgšties preparatai – tai gana naujas gydymo ir atjauninimo būdas. Hialurono rūgštis yra vienas pagrindinių natūralių odos komponentų. Odos stangrumas bei lygumas nyksta su amžiumi: jautriausi odos plotai tampa įdubę, pasirodo raukšlės ir veidas atrodo pavargęs. Svarbiausia šios medžiagos savybė yra drėkinti bei lyginti odą, dėl ko veido kontūras tampa patrauklesnis.

Juvederm Ultra®/ Juvederm Volbella®/  Restylane® yra ne gyvūninės kilmės hialurono rūgšties preparatai, kurie padeda pašalinti odos senėjimo požymius (nelygumus ir raukšles) didindami audinio apimtį ir palaikydami odos struktūrą.

Jūs galite atsikratyti gilių ir siaurų raukšlių. Naudodami hialurono injekcijas Jūs galite atgaivinti savo veidą, taip pat Jūs galite pabrėžti savo lūpų putlumą. Rezultatas būna greitas, akivaizdus, oda atrodo natūraliai, ji tampa lygi bei elastinga.

Gydymo hialurono rūgštimi privalumai :

 • Nesudėtinga procedūra, trunkanti 15-30 minučių
 • Veikia tiesiogiai probleminėje srityje
 • Rezultatai matomi iš karto
 • Ilgalaikis poveikis (6-18 mėn.)
 • Minimali šalutinio poveikio tikimybė

Lūpų formos tobulinimas

Juvederm Ultra Smile®/Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp®/ preparatai yra specialiai sukurti lūpų didinimui ir pasižymi ilgiausiu veikimu. Šių preparatų konsistencija yra artimiausia lūpų audinių charakteristikai, todėl tinkamai naudojant nesukelia jokių šalutinių pojūčių.

Jeigu Jūs norite patobulinti savo lūpų formą, padaryti lūpas putlesnias, pabrėžti jų kontūro liniją, tai Juvederm Ultra Smile®/ Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp® yra puikus pasirinkimas.