Botulino injekcijos

Dysport®/ Vistabel® (Botox®) injekcijos yra labai populiarios konservatyviai gydant kaktos ir veido raukšles. Dysport®/Vistabel® (A tipo botulino toksinas) injekcijomis šalinamos surauktų antakių, kaktos, akių kampų raukšlės. Botulino toksinas blokuoja nervinio impulso perdavimą raumenų sinapsėse ir laikinai susilpnina raumenis, į kuriuos šis preparatas sušvirkščiamas. Ar Dysport®/Vistabel® injekcija bus efektyvi priklauso nuo Jūsų odos tipo, jos storio, raukšlių išreikštumo. Galimus rezultatus Jums paaiškins plastikos chirurgas.

Injekcijų vietą galima nuskausminti anestetiniu tepalu. Plona adatėle preparatas tiksliai sušvirkščiamas į reikiamus taškus, susilpninant tik tuos raumenis, kurie sąlygoja raukšlių susidarymą bet nepakeičiant veido išraiškos.

Pacientams rekomeduojame vengti sunkaus fizinio krūvio, nelankyti soliariumo ar pirties 24 valandas po procedūros. Efektas atsiranda ne iš karto ir trunka 3-6 mėnesius priklausomai nuo raukšlių šalinimo srities. Pasirinktų raumenų judesiai dažniausiai išnyksta per 3-5 dienas. Pasibaigus preparato poveikiui injekciją galima vėl pakartoti.

Ši procedūra, esant lokalizuotoms raukšlėms viršutiniame veido aukšte, išlygina odą, padeda atitolinti veido atjauninimo operaciją, įvertinti tikėtinus rezultatus po jos ir neturi neigiamo poveikio, kadangi žmogaus organizmui šios dozės yra labai mažos. Kai kuriais atvejais botulino injekcijomis galima sumažint smulkias vertikalias raukšles aplink lūpas, pašalinti ar sumažinti raukšles nosies-lūpų, smakro ar kaklo  srityje.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

– nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;

– nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.

Visiškai normalu, kad mūsų kūnas prakaituoja užsiimant fizine veikla, patekus į nerimą keliančias situacijas ar paprasčiausiai kasdieniame gyvenime. Tačiau kai kurie žmonės prakaituoja pernelyg gausiai ir todėl gali nejaukiai jaustis.

Hiperhidrozei būdingas padidėjęs prakaitavimas, kuris gali paveikti specifines vietas arba apimti visą organizmą. Klinika siūlo hiperhidrozę gydyti botulino toksino injekcijomis, nes tai iš tikrųjų efektyvus šios problemos sprendimo būdas.

Be to, pažastų hiperhidrozę (padidėjusį prakaitavimą pažastų srityje) galima gydyti ir chirurginiu būdu.  Pažastų hiperhidrozės gydymo procedūra labai panaši į riebalų nusiurbimo procesą, per kurį pašalinamas riebalų perteklius pilvo ar šlaunų srityse. Skirtumas tik tas, kad šalinant prakaito liaukas nusiurbimo būdu, kaniulės anga nukreipiama į odos paviršių, kur yra apokrininės ir ekrininės liaukos. Taip pašalinama beveik trečdalis vienoje srityje susitelkusių prakaito liaukų.

Šis chirurginis prakaitavimo gydymas atliekama taikant intraveninę nejautrą ir trunka nuo 30 minučių iki valandos. Paprastai kiekvienoje pažastyje daromi tik du maži pjūviai, taigi lieka maži ir sunkiai pastebimi randeliai.

Iš klinikos į namus pacientai išleidžiami po 1-2 valandų atlikus procedūrą ir kitą dieną gali imtis įprastos fizinės veiklos. Kai kuriuos pacientus vargina odos sudirgimas, tačiau laikui bėgant praeina; tirpimas pažastų srityje gali tęstis kelias savaites.

Chirurginis pažastų hiperhidrozės gydymas – tai saugus, mažai intervencinis metodas. Procedūra pasižymi ne tik ilgalaikiais bet ir efektyviais rezultatais (prakaitavimas gali sumažėti 80 proc. ir daugiau).

Prakaitavimas yra vienas iš svarbiausių būdų, kuriais organizmas atiduoda šilumą, tačiau žmonės, kuriems yra padidėjęs prakaitavimas, išskiria žymiai daugiau prakaito negu reikalinga kūno temperatūrai sureguliuoti. Padidėjusį prakaitavimą sukelia per didelis ekrininių liaukų aktyvumas. Daugelis veiksnių skatina žmogų fiziologiškai prakaituoti. Tie patys veiksniai galioja ir esant padidėjusiam prakaitavimui – tiesiog skiriasi išskiriamo prakaito kiekis.

Prakaitavimą skatinantys veiksniai:

 • fizinis krūvis
 • stresas, nerimas ar stiprios emocijos
 • karštis ar šaltis
 • tam tikri dienos periodai
 • alkoholis, kava, arbata, rūkymas ar aštrus maistas

Žmonės dėl padidėjusio prakaitavimo gali išskirti didelį prakaito kiekį. Taigi, Jūsų pažastys gali būti nuolat drėgnos. Tai gali sukelti darbo ar socialinių nepatogumų ir trukdyti atlikti kasdienę veiklą.

Dysport®/ Vistabel® rekomenduojami padidinto prakaitavimo gydymui. Mažas šių preparatų kiekis, injekuojamas į odą, sustabdo prakaito gamybą ekrininėse liaukose. Naudojant labai ploną adatėlę, Jums bus injekuotas Dysport®/ Vistabel® tirpalas į 10-15 vietų, per 1 cm viena nuo kitos, paskirstant preparatą tolygiai kiekvienoje pažastyje. Šį preparatą taip pat galima injekuoti ir į delnus bei pėdas.

Paprastai pacientai pastebi sumažėjusį prakaitavimą jau pirmąją savaitę. Šio preparato injekcija kartojama, kai pasibaigia preparato veikimas. Tai atsitinka vidutiniškai po 7 mėnesių. Skirtingiems pacientams Dysport®/ Vistabel® poveikis gali skirtis. Klinikinėje studijoje prakaitavimas pacientams sumažėjo vidutiniškai 87% per vieną savaitę.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

 • nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;
 • nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.

Daugiau informacijos rasite čia.

Hialurono rūgšties preparatai – tai gana naujas gydymo ir atjauninimo būdas. Hialurono rūgštis yra vienas pagrindinių natūralių odos komponentų. Odos stangrumas bei lygumas nyksta su amžiumi: jautriausi odos plotai tampa įdubę, pasirodo raukšlės ir veidas atrodo pavargęs. Svarbiausia šios medžiagos savybė yra drėkinti bei lyginti odą, dėl ko veido kontūras tampa patrauklesnis.

Juvederm Ultra®/ Juvederm Volbella®/  Restylane® yra ne gyvūninės kilmės hialurono rūgšties preparatai, kurie padeda pašalinti odos senėjimo požymius (nelygumus ir raukšles) didindami audinio apimtį ir palaikydami odos struktūrą.

Jūs galite atsikratyti gilių ir siaurų raukšlių. Naudodami hialurono injekcijas Jūs galite atgaivinti savo veidą, taip pat Jūs galite pabrėžti savo lūpų putlumą. Rezultatas būna greitas, akivaizdus, oda atrodo natūraliai, ji tampa lygi bei elastinga.

Gydymo hialurono rūgštimi privalumai :

 • Nesudėtinga procedūra, trunkanti 15-30 minučių
 • Veikia tiesiogiai probleminėje srityje
 • Rezultatai matomi iš karto
 • Ilgalaikis poveikis (6-18 mėn.)
 • Minimali šalutinio poveikio tikimybė

Lūpų formos tobulinimas

Juvederm Ultra Smile®/Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp®/ preparatai yra specialiai sukurti lūpų didinimui ir pasižymi ilgiausiu veikimu. Šių preparatų konsistencija yra artimiausia lūpų audinių charakteristikai, todėl tinkamai naudojant nesukelia jokių šalutinių pojūčių.

Jeigu Jūs norite patobulinti savo lūpų formą, padaryti lūpas putlesnias, pabrėžti jų kontūro liniją, tai Juvederm Ultra Smile®/ Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp® yra puikus pasirinkimas.