Botulino injekcijos

Dysport®/ Vistabel® (Botox®) injekcijos yra labai populiarios konservatyviai gydant kaktos ir veido raukšles. Dysport®/Vistabel® (A tipo botulino toksinas) injekcijomis šalinamos surauktų antakių, kaktos, akių kampų raukšlės. Botulino toksinas blokuoja nervinio impulso perdavimą raumenų sinapsėse ir laikinai susilpnina raumenis, į kuriuos šis preparatas sušvirkščiamas. Ar Dysport®/Vistabel® injekcija bus efektyvi priklauso nuo Jūsų odos tipo, jos storio, raukšlių išreikštumo. Galimus rezultatus Jums paaiškins plastikos chirurgas.

Injekcijų vietą galima nuskausminti anestetiniu tepalu. Plona adatėle preparatas tiksliai sušvirkščiamas į reikiamus taškus, susilpninant tik tuos raumenis, kurie sąlygoja raukšlių susidarymą bet nepakeičiant veido išraiškos.

Pacientams rekomeduojame vengti sunkaus fizinio krūvio, nelankyti soliariumo ar pirties 24 valandas po procedūros. Efektas atsiranda ne iš karto ir trunka 3-6 mėnesius priklausomai nuo raukšlių šalinimo srities. Pasirinktų raumenų judesiai dažniausiai išnyksta per 3-5 dienas. Pasibaigus preparato poveikiui injekciją galima vėl pakartoti.

Ši procedūra, esant lokalizuotoms raukšlėms viršutiniame veido aukšte, išlygina odą, padeda atitolinti veido atjauninimo operaciją, įvertinti tikėtinus rezultatus po jos ir neturi neigiamo poveikio, kadangi žmogaus organizmui šios dozės yra labai mažos. Kai kuriais atvejais botulino injekcijomis galima sumažint smulkias vertikalias raukšles aplink lūpas, pašalinti ar sumažinti raukšles nosies-lūpų, smakro ar kaklo  srityje.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

– nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;

– nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.