Cheminis pilingas

Cheminis pilingas (cheminis odos šveitimas) – tai odos gydymo būdas, kurio metu yra naudojamos cheminės medžiagos, sukeliančios odos paviršinio sluoksnio atsidalinimą ir regeneraciją. Tokiu būdu oda tampa lygesnė, pamažėja raukšlių, susitraukia poros, išnyksta paraudimai, pigmentinės dėmės, kapiliarų tinklai, randeliai po akne. Ši procedūra gali būti taikoma tiek vyrams, tiek moterims.

Cheminis odos šveitimas gali būti atliekamas ir kosmetologų, tačiau vis tik, naudojant didesnės koncentracijos rūgštis, vertėtų rinktis patyrusį gydytoją – dermatologą, plastikos chirurgą ar pan.

Norimam rezultatui pasiekti, rekomenduojama atlikti 3 – 5 procedūras su 5-7 dienų pertrauka, kartoti 2 kartus per metus. Šis odos gydymas nerekomenduojamas esant lėtiniams veido odos infekciniams pakitimams (aktyviems akne (spuogams), pasikartojančiai lūpų pūslelinei), taip pat vartojant retinoidus.

Mūsų klinika siūlo pilingo procedūras su firmos Laboratoires Filorga, kuri daugelyje pasaulio šalių dermatologų ir plastikos chirurgų yra laikoma odos senėjimo procesų ekspertė, preparatais.

Filorga Light Peel, Time Peel ir Bright Peel pilingai veikia švelniai veikia ir mažai dirgina odą, o visos procedūros metu, taikant įvairių priemonių kompleksą, pasiekiami akivaizdžiai geresni rezultatai.

Filorga Laboratoires piligų  Light Peel, Time Peel ir Bright Peel pagrindas – 20% (itin jautriai odai), 50 % (jautriai odai) arba 70% (didesnės tolerancijos odai) rūgštys, be kurių į šveitiklių sudėtį įeina daug kitų veikliųjų medžiagų: šilkmedžio uogos, rudieji dumbliai, vitaminai E, A, C, glicerinas, glicinas, niacinamidas, kojinė rūgštis, meškauogė ir kt.

Light Peel, Time Peel ir Bright Peel šveitikliai  yra tinkami visų tipų odai, šveitimai gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku.

Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia, tačiau bent kelias valandas prieš odos šveitimą negalimos tos vietos depiliacijos. Procedūra taip pat nėra sudėtinga, keturi jos etapai trunka 10-15min.:

  • Odos nuvalymas ir paruošimas pilingo procedūrai;
  • Pilingavimas – odos nusluoksniavimas, stimuliavimas, koregavimas, apsauga;
  • Odos neutralizavimas ir drėkinimas;
  • Senėjimą stabdančios ir uždegimą slopinančios dulksnos aplikavimas.

Po procedūros rekomenduojama 24 valandas neprausti ir neliesti veido. Procedūros metu ar po jos gali atsirasti paraudimas, odos pleiskanojimas ir sausumas, tačiau kelių dienų bėgyje šie požymiai pranyksta. Eiti į soliariumą ar degintis saulėje nerekomenduojama 1 savaitę laiko.