DermaRoller terapija

Naudojamas atrofinių randų, spuogų paliktų randų, amžiaus paveiktos ir saulės pažeistos odos, veido ir dekoltė raukšlių ir strijų gydymui. Acne vulgaris yra viena iš labiausiai paplitusių odos ligų, paliekanti atrofinius randus. DermaRollerTM terapija atrofiniams randams, spuogų randams, amžiaus paveiktai ir saulės pažeistai odai, veido ir dekoltė raukšlėms, strijoms.

DermaRollerTM yra unikali odos gydymo priemonė. DermaRoller TM turi CE ir JAV FDA (Vaistų ir maisto administracijos) patvirtinimą. Neseniai DermaRoller TM buvo išbandyta Europoje ir parodė įspūdingus rezultatus. DermaRollerTM terapija labai pagerina probleminių vietų išvaizdą.

Odos abrazija, viršutinio odos sluoksnio pašalinimas lazeriu, lazerio terapija be abliacijos suteikia vilčių spuogų randų gydyme, tačiau šie gydymo metodai sudėtingi, brangūs, ne visada efektyvūs.

Šio gydymo metodo esmė – gydomasis ritinėlis, prismaigstytas labai smulkių aukštos kokybės mikrochirurginių adatėlių. Ritinėliu braukiant per pažeistą odos vietą, adatėlės įsismelkia į odą 0,75 mm – 3 mm gyliu ir maždaug 0,1 mm pločiu. DermaRoller TM padaro tūkstančius mikroskopinių adatėlių dūrių į odą. Adatėlės sukelia mikroskopinę žaizdą ir sužadina odos gijimo procesą, o tai savo ruožtu skatina naujo kolageno susidarymą pažeistose vietose.

Patepus gydomą vietą nuskausminančiu EMLA kremu, procedūra beveik beskausmė. Kremas pradeda veikti po 30 minučių. Procedūra trunka dar 20-30 minučių.

Po procedūros jausitės taip, kaip po vidutinio įdegimo saulėje, oda bus labiau įsitempusi ir šiltesnė nei įprastai. Kelias dienas ant veido gali būti nedidelė ar vidutinio dydžio edema. Po procedūros atsiradęs kraujavimas sustabdomas švelniai paspaudžiant steriliu tamponu, patepant regeneruojančiu kremu ir plataus spektro UVA/UVB apsauginiu kremu. Sudirginimo požymiai išnyks po 1 – 2 valandų, gali likti nežymus raudonis. Odos poros užsidaro iš karto po procedūros, lieka nedidelis paraudimas ir švelnaus ar vidutinio įdegio jausmas. Paprastai skausmas po procedūros nebūna didelis, žaizdos greitai užgyja, dažniausiai tą pačią dieną.

Po procedūros veidą dvi dienas reikia prausti drungnu vandeniu. Odą lieskite tik švariomis rankomis. 12 valandų po procedūros negalima daryti makiažo. Dvi savaites po procedūros reikia naudoti aukšto apsaugos lygio (SPF50) plataus spektro UVA/UVB apsauginį kremą. Kartais gali būti skiriamas geriamųjų antibiotikų kursas.

Kolageno gamyba vyksta iki 6 savaičių, tad akivaizdžius rezultatus pamatysite ne iš karto. Po šešių mėnesių kurso randai sumažės. Procedūrų skaičius priklauso nuo randų gylio ir būklės. Paprastai reikia 3 ar 4 procedūrų su 6 – 8 savaičių pertrauka.

Komplikacijų būna retai ir jos laikinos. Kartais gali išsivystyti folikulitas (praeina po antibiotikų kurso), padidėja odos pigmentacija.

Dermaroller procedūras galima atlikti ir namuose, tačiau patikėjus savo odą profesionalui – jis tikrai tinkamai ja pasirūpins. Procedūros atlikimui pasirinkus gydytoją, pacientui garantuojamas profesionalus optimaliausios procedūros parinkimas, garantuojamas kruopštus odos paruošimas procedūrai, užtikrinamas sterilumas terapijos metu.

Dermaroller procedūros universalumas ir efektyvumas dar labiau padidėja naudojant įvairius mezoterapijos serumus. Pro adatėlėmis padarytas mikroangeles, į dermą patenka specialios medžiagos, kurios parenkamos kiekvienam pacientui individualiai, pagal poreikį ir pageidavimą. Gydymo metu sumažinamos šios problemos – pajuodę paakiai, jų patinimas, veido odos suglebimas; koreguojama odos pigmentacija, pagerinamas kūno odos tonusas ir kita.