Hialurono injekcijos

Hialurono rūgšties preparatai – tai gana naujas gydymo ir atjauninimo būdas. Hialurono rūgštis yra vienas pagrindinių natūralių odos komponentų. Odos stangrumas bei lygumas nyksta su amžiumi: jautriausi odos plotai tampa įdubę, pasirodo raukšlės ir veidas atrodo pavargęs. Svarbiausia šios medžiagos savybė yra drėkinti bei lyginti odą, dėl ko veido kontūras tampa patrauklesnis.

Juvederm Ultra®/ Juvederm Volbella®/  Restylane® yra ne gyvūninės kilmės hialurono rūgšties preparatai, kurie padeda pašalinti odos senėjimo požymius (nelygumus ir raukšles) didindami audinio apimtį ir palaikydami odos struktūrą.

Jūs galite atsikratyti gilių ir siaurų raukšlių. Naudodami hialurono injekcijas Jūs galite atgaivinti savo veidą, taip pat Jūs galite pabrėžti savo lūpų putlumą. Rezultatas būna greitas, akivaizdus, oda atrodo natūraliai, ji tampa lygi bei elastinga.

Gydymo hialurono rūgštimi privalumai :

  • Nesudėtinga procedūra, trunkanti 15-30 minučių
  • Veikia tiesiogiai probleminėje srityje
  • Rezultatai matomi iš karto
  • Ilgalaikis poveikis (6-18 mėn.)
  • Minimali šalutinio poveikio tikimybė

Lūpų formos tobulinimas

Juvederm Ultra Smile®/Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp®/ preparatai yra specialiai sukurti lūpų didinimui ir pasižymi ilgiausiu veikimu. Šių preparatų konsistencija yra artimiausia lūpų audinių charakteristikai, todėl tinkamai naudojant nesukelia jokių šalutinių pojūčių.

Jeigu Jūs norite patobulinti savo lūpų formą, padaryti lūpas putlesnias, pabrėžti jų kontūro liniją, tai Juvederm Ultra Smile®/ Juvederm Volbella®/ Restylane Lipp® yra puikus pasirinkimas.