Kraujo plazmos injekcijos

RegenACR – tai kosmetinė, estetinė procedūra, skatinanti odos regeneraciją – kolageno ir elastino skaidulų gamybą, stabdanti senėjimo procesus. RegenACR metu nenaudojamos jokios dirbtinės medžiagos, todėl pasirinkus šį odos jauninimo metodą, pacientai išvengia alerginių, kryžminių imuninių reakcijų.

Procedūrų metu iš venos yra paimamas kraujas, jis centrifuguojamas (5-10min.). Tokiu būdu nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma (PRP – Platelet-Rich Plasma), kuri suleidžiama pacientui į pageidaujamas problemines vietas.

Procedūra gali būti atliekama dviem būdais: naudojant paprastas adatas kraujo plazmai suleisti, arba kombinuojant su Dermapen, mikroadatine terapija. Mikroadatinė terapija – moderni, sparčiai populiarėjanti estetinės medicinos procedūra.  Jos metu mikroadatomis subadomas odos paviršius, sukuriami daugybiniai kanalai, pagerinantys įsiurbiamąsias savybes, o jo pasekoje per sudėtingą, daugiakopį mechanizmą stimuliuojama odos regeneracija, jos baltymų  – kolageno ir elastino gamyba.

Dermapen automatinė adatinė sistema yra naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, ypač efektyvi procedūroms nuo randų, strijų, raukšlių ir esant odos suglebimui. Skirtingai nuo kitų naudojamų metodų, Dermapen mikroadatinė sistema nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir žymiai pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį. Nepaisant to, kad šios adatinės sistemos sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, potrauminis odos atsakas gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis.

Regen plazma (PRP) gali būti naudojama kaip užpildas (gilesnėms raukšlėms užpildyti) bei mezoterapijai atlikti. Vienos procedūros metu gali būti išlyginamos gilesnės veido, kaklo, krūtinės raukšlės, pakoreguojama rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sričių oda, o suleidžiant jo tiesiai į dermą – skatinama odos regeneracija, stabdomas senėjimo procesas. Ši procedūra tinka ir plaukų nuplikimui gydyti, nes, stiprindama plaukų šaknis, skatina jų augimą, randų, aknės pažeistos odos gydymui, celiulito mažinimui. RegenACR plazmoje esantys trombocitai išskiria natūralius augimo faktorius, o jie stimuliuoja odoje vykstančias reakcijas. Reikia paminėti, kad kiekvieno žmogaus kraujyje esantis trombocitų skaičius nėra vienodas; kuo jis didesnis, tuo procedūrų rezultatai akivaizdesni, geresni.

RegenACR yra paprasta ir ilgai neužtrunkanti (45 – 60 min.) procedūra, atliekama su aplikaciniu nuskausminimu. Ji kartojama po 3-4 savaičių, vėliau – kas metus po vieną kartą. Po minėtos procedūros tikėtinas paraudimas, patinimas (12 – 24 val.), mėlynės (2 – 3 d.). Procedūros rezultatai realiai pradeda matytis po trijų savaičių, maksimalus efektas stebimas po dviejų mėnesių ir išlieka metus.

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie kraujo plazmos (PRP) procedūrą galite rasti DUK skiltyje.

Mūsų partneris:

logo_aesthetic