Prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas yra vienas iš svarbiausių būdų, kuriais organizmas atiduoda šilumą, tačiau žmonės, kuriems yra padidėjęs prakaitavimas, išskiria žymiai daugiau prakaito negu reikalinga kūno temperatūrai sureguliuoti. Padidėjusį prakaitavimą sukelia per didelis ekrininių liaukų aktyvumas. Daugelis veiksnių skatina žmogų fiziologiškai prakaituoti. Tie patys veiksniai galioja ir esant padidėjusiam prakaitavimui – tiesiog skiriasi išskiriamo prakaito kiekis.

Prakaitavimą skatinantys veiksniai:

  • fizinis krūvis
  • stresas, nerimas ar stiprios emocijos
  • karštis ar šaltis
  • tam tikri dienos periodai
  • alkoholis, kava, arbata, rūkymas ar aštrus maistas

Žmonės dėl padidėjusio prakaitavimo gali išskirti didelį prakaito kiekį. Taigi, Jūsų pažastys gali būti nuolat drėgnos. Tai gali sukelti darbo ar socialinių nepatogumų ir trukdyti atlikti kasdienę veiklą.

Dysport®/ Vistabel® rekomenduojami padidinto prakaitavimo gydymui. Mažas šių preparatų kiekis, injekuojamas į odą, sustabdo prakaito gamybą ekrininėse liaukose. Naudojant labai ploną adatėlę, Jums bus injekuotas Dysport®/ Vistabel® tirpalas į 10-15 vietų, per 1 cm viena nuo kitos, paskirstant preparatą tolygiai kiekvienoje pažastyje. Šį preparatą taip pat galima injekuoti ir į delnus bei pėdas.

Paprastai pacientai pastebi sumažėjusį prakaitavimą jau pirmąją savaitę. Šio preparato injekcija kartojama, kai pasibaigia preparato veikimas. Tai atsitinka vidutiniškai po 7 mėnesių. Skirtingiems pacientams Dysport®/ Vistabel® poveikis gali skirtis. Klinikinėje studijoje prakaitavimas pacientams sumažėjo vidutiniškai 87% per vieną savaitę.

Estetinės chirurgijos centro gydytojai, gerbdami pacientų (-ių) fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo:

  • nedarys pacientėms procedūrų nėštumo metu ar maitinant kūdikį;
  • nedarys pacientams (-ėms) injekcijų dažniau nei kas tris mėnesius.

Daugiau informacijos rasite čia.