Veido kontūrų korekcija SILHOUETTE SOFT® chirurginiais siūlais

siulai_690_292_2KAS YRA SILHOUETTE SOFT® chirurginiai siūlai?

SILHOUETTE SOFT® – tai pasaulyje sparčiai išpopuliarėjusi inovacinė estetinės procedūros metodika, kurios metu naudojami specialūs chirurginiai tirpūs siūlai su kūgio formos fiksatoriais, įvedami į paodį. Tokia procedūra suteikia galimybę greitai ir saugiai pakoreguoti bei atnaujinti glembančius veido kontūrus, patempti odą, sugrąžinti jai prarastą stangrumą ir sumažinti raukšles.

SILHOUETTE SOFT® yra pilnai besirezorbuojantys chirurginiai siūlai, sudaryti iš polilaktinės ir glikolio rūgščių su dvikrypčiais laikomaisiais konusais.

SILHOUETTE SOFT® gaminami Jungtinėse Valstijose atitinka griežčiausius kokybės bei sanitarinės medicininės kontrolės standartus, tinka visiems odos tipams ir nesukelia alerginių reakcijų.

KODĖL SILHOUETTE SOFT® YRA IŠSKIRTINĖ TECHNOLOGIJA?

SILHOUETTE SOFT® yra vienintelis produktas grožio rinkoje, turintis dvejopą poveikį:

  • efektyvus greitas bei diskretiškas odos pakėlimo poveikis po pirmosios SILHOUETTE SOFT® procedūros. Odos audiniai sutraukiami ir pakeliami siūlo įvedimo ir koregavimo metu. Įvedęs siūlą, kvalifikuotas gydytojas lengvai spusteli numatytus taškus, tokiu būdu formuodamas reikiamus kontūrus ir suteikdamas odai lygumą.
  • regeneruojamasis poveikis – kelis mėnesius po procedūros stimuliuojama natūrali kolageno gamyba. Vienas pagrindinių SILHOUETTE SOFT® ingredientų yra polilaktinė rūgštis, kuri yra biologiškai suderinama su žmogaus organizmu ir pilnai biodegraduojanti. Po siūlo įvedimo, polilaktinė rūgštis veikia gilesniuosius odos sluoksnius ir natūraliai stimuliuoja kolageno, atsakingo už mūsų odos stangrumą. gamybą. Šis besitęsiantis poveikis didina apimtį suglebusiuose odos vietose ir palaipsniui atkuria išnykusius veido kontūrus.

SILHOUETTE SOFT® procedūra, kurios poveikis tęsiasi nuo 12 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo odos būklės, gali būti papildoma kitomis estetinės kosmetologijos procedūromis: hialurono rūgšties, botulino toksino ir kitų preparatų (užpildų) injekcijomis.

KAM REKOMENDUOJAMA SILHOUETTE SOFT® PROCEDŪRA?

SILHOUETTE SOFT® procedūra rekomenduojama moterims ir vyrams, norintiems pažaboti senėjimo žymes, vengiantiems sunkių ir invazinių procedūrų, bet norinčių pasiekti matomus ir natūralius rezultatus greitai ir efektyviai.

SILHOUETTE SOFT® tinka visų tipų odai. Klinikiniuose bandymuose alerginės reakcijos nepastebėtos. Tačiau SILHOUETTE SOFT® procedūra nepatartina jei yra pastebėtos alerginės reakcijos ar jautrumas biomedžiagoms.

Dėmesio! Jei sergate sunkia ptozės forma ar turite perteklinės odos, pasitarkite su gydytoju.

sihlouette_siulai_pries_po

KODĖL SILHOUETTE SOFT® PROCEDŪRA YRA SAUGI?

– Jau keletą metų populiari JAV ir Azijos šalyse: SILHOUETTE SOFT® technologija sukurta sukaupus septynerių metų patirtį suspensinių siūlų su laikomaisiais konusais naudojime rekonstrukcinėje ir kosmetinėje chirurgijoje Jungtinėse Valstijose. Nuo 2010 metų SILHOUETTE SOFT® siūlai itin sėkmingai naudojami Azijos rinkoje.

– Griežta sanitarinė kontrolė: SILHOUETTE SOFT® gaminami Mičigano valstijoje, JAV, laikantis itin griežtų sanitarinės kontrolės reikalavimų.

– Natūralūs, biologiškai tapatūs ir visiškai absorbuojami komponentai, patikrinti medicinoje ir chirurgijoje: polilaktinė ir glikolio rūgštys yra saugios ir jau daugelį metų naudojamos įvairiose farmacijos ir medicinos srityse.

– Patyrę gydytojai: SILHOUETTE SOFT® procedūrą gali atlikti tiktai specialiai apmokyti gydytojai specialistai.

* SILHOUETTE SOFT® pažymėtas CE ženklinimu (CE 0499) skirtu Europos rinkai ir atitinka tarptautinius ISO 13485 standartus pagal Europos Direktyvą 93/42.

 SILHOUETTE SOFT® procedūra labiausiai tinkama patempti apatinę bei vidurinę veido dalis, pakelti antakius.

PROCEDŪROS SRITIS
PROCEDŪRA
REZULTATAS
VEIDO KONTŪRAI  veido_konturai_foto Veido kontūrai pabrėžiami
Skruostai atrodo pilnesni
Oda atgauna stangrumą
APATINIS
ŽANDIKAULIS
 apatinis_zandikaulis_foto Pabrėžiama skruostų apimtis.
Veido kontūrai atgauna apibrėžtą formą
SKRUOSTAI
SKRUOSTIKAULIAI
 skruostai_skruostikauliai_foto Skruostai ir skruostikauliai atrodo pilnesni
Sumažinama nosies-lūpų raukšlė
ANTAKIAI  antakiai_foto Pakeliami išoriniai antakių kraštai
Akys atrodo atviresnės
 KAKLAS  kaklas_foto Kaklo oda atgauna tonusą ir atrodo lygesnė

Siūlome išbandyti šią vieną iš naujausių ir pažangiausių medicininių inovacijų ir be didelio vargo eliminuoti su laiku vis labiau išryškėjančius amžiaus pėdsakus: nykstančius veido kontūrus, glembančią odą, raukšleles, prarandamą odos stangrumą, skaistumą.

Procedūrą atlieka specialius SILHOUETTE SOFT® mokymus sėkmingai baigęs ir sertifikatą tokiai veiklai atlikti įgijęs plastikos chirurgas Domantas Stundys.