Jauninanti kraujo plazmos (PRP)procedūra

PRP plazmoliftingo procedūra   

Karštos naujienos!

Jauninanti biostimuliacijos PRP plazmoliftingo procedūra už super gerą kainą! Dabar tik 199 EUR.

Paskubėkite, pasiūlymo laikas ribotas!
Tai tikra jaunystės ir atgaivos procedūra veido ir kaklo sričiai pačiu natūraliausiu būdu ir vienas iš efektyviausių metodų, siekiant atjauninti brandžią odą, sumažinti raukšlių gylį, suteikti jai drėgmės švytėjimo, gaivos, stangrumo ir akivaizdžiai pagerinti tonusą!
Tai itin išpopuliarėjusi ir moterų įvertinta natūrali procedūra be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, kuriai naudojamas tik paties paciento kraujas.

Šios inovatyvios procedūros metu  naudojama iš paciento kraujo išskirta trombocitais praturtinta kraujo plazma. Trombocituose yra augimo faktorių, kurie suaktyvina, atjaunina ląsteles, skatinama kolageno sintezė, susiformuoja nauji kapiliarai, ko pasekoje suaktyvinama kraujotaka.

Mikroinjekcijų pagalba paimta kraujo plazma (PRP) injekuojama į pasirinktą sritį: veidą, kaklą, dekolte sritį ar į galvos odą, esant plaukų. Procedūra rekomenduojama odos atjauninimui, veido ovalo korekcijai, postaknės randelių gydymui, pavargusiai, papilkėjusiai, praradusiai tonusą, drėgmę odai, esant senėjimo požymiams, odos atstatymui po operacijos, hiperpigmentacijai, esant plaukų slinkimui.

Procedūrą patartina atlikti ne tik žmonėms, turintiems odos problemų, bet ir profilaktiškai, esant senėjimo požymiams, kurie nori ilgiau išlikti jauni ir estetiškai atrodyti. Rekomenduojama atlikti nuo 30 m. ir vyresniems kaip atjauninanti anti-aging procedūra. Šią procedūrą galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis, tokiomis kaip lazeris, biorevitalizacija, hialurono rūgšties, botulino toksino injekcijos. Ši procedūra unikali tuo, kad palaipsniui jos poveikis laikui bėgant didėja —  vyksta odos ląstelių atsinaujinimas ir odos būklė gerėja.
Nepraleiskite šios puikios progos ir praskaidrinkite rudeninę nuotaiką švytėdamos jaunyste!