Vaikų dantų gydymas su narkoze

Vaikų dantų gydymas su bendrine nejautra (narkoze)

Dantukai_FB_Sandra

 

Apsilankymas pas odontologą ne tik vaikams, bet ir daugeliui suaugusiųjų asocijuojasi su neigiamomis emocijomis: nerimu, baime, skausmu. Nuvesti vaiką pas odontologą ir susitarti, kad jis išsižiotų, ramiai sėdėtų kėdėje, kol gydytojas apžiūrės dantukus bei atliks reikiamas procedūras, dažnai tampa išbandymu ne tik pačiam vaikui, bet ir jo tėvams bei medikams. Kai dantukų gydymo nepavyksta atlikti įprastomis sąlygomis, tenka gydyti  taikant bendrinę nejautrą.

Kas yra dantų gydymas taikant  bendrinę nejautrą  ir kada jis reikalingas?

Dantų gydymas atliekamas vaikui miegant. Naudojant šiuolaikines technologijas užtikrinamas procedūros saugumas. Nejautros metu naudojami trumpos trukmės bendrinė nejautra, sukelianti minimalų poveikį sveikatai. Netrukus po gydymo, vaikai su tėveliais gali vykti į namus.

Dantys bendrinėje nejautroje (su narkoze) gydomi tuomet, kai dantų gydymas įprastinėmis sąlygomis yra neįmanomas:

  • vaikas yra labai mažas;
  • daug ėduonies pažeistų dantų;
  • reikalingas chirurginis gydymas;
  • vaikas bijo dantų gydymo, neleidžia atlikti būtinų procedūrų
Dantų gydymo bendrinėje nejautroje ypatumai:

Bendrinėje nejautroje atliekamas visų ėduonies pažeistų dantų gydymas vieno seanso metu. Vaikui miegant, gydytojas gali ramiai atlikti savo darbą, o tai užtikrina kokybišką dantų gydymą. Stengiamasi išsaugoti visus dantis, tačiau stipriai pažeisti dantys, kurių sugydyti neįmanoma, yra šalinami.

Kodėl būtina gydyti pieninius dantis?

Pieniniai dantys labai svarbūs vaiko virškinimo sistemai, normaliam veido ir žandikaulių sistemos formavimuisi. Negydyti pieniniai dantys yra lėtinės infekcijos židinys organizme, gali sukelti bendras organizmo ligas, taip pat neigiamai veikti nuolatinių dantų užuomazgas, gali sutrikdyti jų formavimąsi. Todėl jų gydymas ne mažiau svarbus nei nuolatinių dantų.

Mūsų klinikoje vaikams dantukus su narkoze gydo gyd. Sandra Žemgulytė.

Gydymo kainas galite rasti kainų skiltyje.