Sėdmenų didinimas riebalais

Daugumos vyrų, o tuo pačiu ir moterų nuomone, tobulo moters kūno apibrėžimas neretai apjungia tokius požymius kaip iškili krūtinė, lieknos kojos ar riestas užpakaliukas. Pastarosios kūno srities nuvertinti nereikėtų, nes moterys neretai skundžiasi plokščiais ar neproporcingai mažais sėdmenimis, kurie sukelia psichologinį nepasitenkinimą savimi ar nepakankamai „išpildo“ drabužių linijas. Netobula sėdmenų forma gali būti nulemta genetiškai, sąlygota svorio netekimo ir sėdmenų odos nukarimo ar amžiaus.

Kartais sėdmenų formą pakoreguoti pavyksta intensyvių treniruočių ir suderintos mitybos metu, tačiau dažnai prireikia ir medicininių metodų. Pastaruoju metu sėdmenų formos korekcijai naudojamas ypač populiarus ir efektyvus būdas – Braziliškas sėdmenų pakėlimas.

Šis sėdmenų korekcijos būdas turi daugybę privalumų:

  • Naudojamos to paties žmogaus riebalinės ląstelės;
  • Pagražinamas ne tik sėdmenų kontūras, bet ir nusiurbtų kitų kūno sričių linijos;
  • Saugiausias ir natūraliausias sėdmenų didinimo metodas;
  • Sėdmenys čiuopiasi daug natūraliau nei didinti implantais, be to žymiai mažesnė infekcijų tikimybė;
  • Minimalūs randai, kurie beveik nepastebimi.

Sėdmenų didinimo riebalais operacijos metu yra dažniausiai persodinama po 250 – 350 ml į kiekvieną sėdmenį, į abu sėdmenis apie 700 ml (dažniausiai atliekama hiperkorekcija, t.y. persodinamas didesnis riebalų kiekis, nes ne visi persodinti riebalai prigyja). Donorinėmis vietomis gali būti pilvas, juosmuo, nugara ar šlaunys. Operacijos metu įprastai yra taikoma bendrinė nejautra, rečiau – intraveninė nejautra. Po šios operacijos pacientai praleidžia vieną naktį klinikoje.

Gijimo trukmė po sėdmenų didinimo riebalų persodinimu priklauso nuo operacijos apimties, tačiau fizinį aktyvumą rekomenduojama riboti 1-2 savaites, į darbą galima grįžti po 10-14 dienų. Galutinis operacijos rezultatas matomas jau po 3 mėnesių, tačiau metų bėgyje dalis riebalinio audinio dar gali rezorbuotis.

Riebalų persodinimo operacijos, keičiančios Jūsų figūrą ir padidinančios pasitikėjimą savimi, šiuo metu yra labai plačiai naudojamos – ir ne tik sėdmenų, bet ir veido, krūtų, blauzdų ar kitų kūno sričių korekcijai.

Kaina: nuo 1595 €

Į operacijos kainą neįskaičiuota anestezija, pooperacinė slauga / lovadienis, kompresinė apranga, implantų (jei reikalingi) kaina.

Dėl tikslios kainos konkrečiu atveju skambinkite Tel. +37065747420 arba rašykite: info@plastinechirurgija.lt